Santander Leasing: oceniamy, czy warto korzystać

2015-05-12 15:13:57

Leasing Santander Consumer Multirent to oferta leasingowa przygotowana przez grupę Santander zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych firm korporacyjnych. Jak kształtuje się oferta leasingowa Santandera?

Santander Consumer Multirent proponuje oferty dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Możliwe jest zarówno wykupienie pojazdu na własność po zakończeniu leasingu, jak również zwrot auta oraz ponowne skorzystanie z preferencyjnej oferty leasingowej.

Rabaty i promocje

Przygotowano kilka pakietów ubezpieczeń renomowanych zakładów, dzięki którym można liczyć na darmowy dostęp do Centrum Likwidacji Szkód. W ramach produktów leasingowych Santander Consumer Multirent skorzystać można z uproszczonych procedur - formalności dopełnimy w salonie, w momencie wyboru auta. Klienci skorzystają także z różnego rodzaju rabatów i promocji na renomowane marki samochodów.

MultiLeasing Start

MultiLeasingu Start to elastyczna forma finansowania pojazdów. Ofert skierowana jest do osób, które chcą zapewnić bezpieczeństwo pojazdu we własnym zakresie. Klient korzystający z oferty musi spełnić wybrać polisę, która spełnia kilka warunków. Przede wszystkim właścicielem ubezpieczenia musi być Santander Consumer Multirent. Polisa taka jest jednorazowo płatna, po czym zostaje refakturowana na klienta. Innym istotnym warunkiem jest to, że polisa musi obejmować swoim zakresem pełną ochronę pojazdu OC, AC, NNW, a ponadto auto powinno być wyposażone w zabezpieczenia przeciwkradzieżowe wymagane przez towarzystwo ubezpieczeniowe, w którym ma być zawarte ubezpieczenie.

Leasing konsumencki

Leasing konsumencki stanowi alternatywę dla kredytu. Jest to elastyczna forma finansowania. Klient ma możliwość indywidualnego ustalania wysokości rat leasingowych, zmieniając wysokości wykupu. Klient może zdecydować się na wykup pojazdu. Decydując się z opcji Bezpieczny Leasing, można skorzystać z pełnej oferty finansowania z ubezpieczeniem komunikacyjnym.

W przypadku tej oferty opłata wstępna wynosi minimum 20 proc. Wykup pojazdu po zakończeniu umowy może wynieść już od 0,1 proc. Leasingować można przede wszystkim pojazdy nowe lub demonstracyjne. Ich cena netto nie może przekraczać 150 000 zł. Z tej formy finansowania skorzystają osoby, które wykazują dochody z tytułu:

  • umowy o pracę,
  • umowy-zlecenia
  • umowy o dzieło,
  • umowy najmu lub dzierżawy,
  • emerytury, renty,
  • świadczeń lub zasiłków przedemerytalnych,
  • prowadzenia gospodarstwa rolnego,
  • kontraktu menedżerskiego,
  • kontaktu marynarskiego.

Oferta Santander Consumer Multirent charakteryzuje się tym, że oferuje innowacyjne rozwiązania, które mają być nowym standardem leasingu. Jej zaletą jest także elastyczność. Klient sam może zdecydować, czy wykupi pojazd na własność po zakończeniu leasingu, czy też postanowi zwrócić auto.

Żaneta Pilarska