Lataj taniej z eSKY dzięki Karcie Kredytowej Citibank PremierMiles

2015-04-27 18:26:20

Citibank już od pewnego czasu w ramach nagród rzeczowych za udział w konkursach organizowanych dla swoich klientów przyznawał vouchery eSKY na produkty turystyczne. Obecnie rozszerzył swoją ofertę o wszystkich klientów, jeżeli tylko spełnią określone warunki.

Vouchery eSKY d o wartości 450 zł ostępne są w ofercie karty kredytowej Citibanku PremierMiles na produkty turystyczne. Taki voucher może otrzymać każdy, kto aktywnie korzysta z karty.

Na linie tanie lub regularne

Voucher przeznaczony jest na bilet tanich lub regularnych linii lotniczych. W grę wchodzą również hotele obsługiwane przez eSKY. Warunkiem do otrzymania tego typu vouchera jest nabycie drogą elektroniczną karty kredytowej Citibank PremierMiles i dokonanie nią transakcji bezgotówkowych na sumę co najmniej 2 tys. zł.

Niezbędna rejestracja

Aby cała operacja przebiegła sprawnie, należy zarejestrować się w serwisie elektronicznym Citibank. Jeżeli ktoś spełni wszystkie warunki promocji, w przeciągu 30 dni od daty rejestracji otrzyma voucher upoważniający do przelotu bądź pobytu w hotelu. Voucher będzie można wykorzystać po wcześniejszym telefonicznym zarejestrowaniu się na eSKY.pl, pod numerami 801 420 303 lub + 48 32 728 3000.

O czym należy pamiętać?

Podczas rezerwacji konkretnych produktów turystycznych nie trzeba wykorzystywać 450 zł co do złotówki. Z kolei, jeżeli kwota ta zł zostanie przekroczona, wówczas można dopłacić nadwyżkę przelewem lub za pośrednictwem karty kredytowej.

Bogata oferta eSKY

Trzeba podkreślić, że oferta jest bogata, ponieważ dotyczy aż 11 linii lotniczych oraz 3 międzynarodowych sieci hoteli. Zaoszczędzone na karcie mile można zamienić na bilety lotnicze oraz pobyty w hotelach. Za każde wydane kartą PremierMiles 5 zł doliczana jest 1 mila, tak więc na tym programie się nie traci, a można tylko zyskać.

Z myślą o klientach klasy Gold

Karta PremierMiles została stworzona przez Citibank z myślą o klientach klasy Gold, którzy często odbywają zagraniczne podróże służbowe czy też częściej niż zwykle latają za granicę. Program lojalnościowy Citibanku powstał we współpracy z 14 międzynarodowymi partnerami, takimi jak na przykład linie lotnicze Air France czy też British Airways, a także siecią hoteli Hilton.

Emilia Kasińska

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam