Promocje przy zakupie OC i AC

2015-03-03 16:31:43

Na rynku pojawiają się wciąż nowe, coraz atrakcyjniejsze oferty AC i OC. Kierowcy w Polsce mają w czym wybierać, a towarzystwa ubezpieczeniowe prześcigają się, oferując gratisy i promocje. Sprawdźmy, co ciekawego proponują.

Mimo że ubezpieczenie AC jest ubezpieczeniem dobrowolnym, coraz częściej decydujemy się z niego skorzystać. Towarzystwa ubezpieczeniowe, wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom obecnych i potencjalnych klientów, przygotowują rożnego rodzaju promocje, mające zachęcić do zakupu autocasco.

Audiobook jako gratis do polisy

Kilka dni temu Liberty Ubezpieczenia ogłosiło, że w wspólnie z portalem Audioteka.pl przygotowało promocję dla kierowców zainteresowanych polisą komunikacyjną OC lub AC. W ramach akcji każda osoba, która przy zakupie przez Internet lub telefon polisy poda odpowiednie hasło, ma możliwość ściągnięcia z serwisu audiobooków o wartości do 100 zł. Przy zakupie samego OC bonus będzie wynosił 50 zł (również do wykorzystania w serwisie).

Zniżki w Liberty dla posiadaczy konta w ING

Na większy bonus mogą liczyć osoby, które zdecydują się na zakup OC i AC, posiadając konto osobiste w ING Banku Śląskim. Przy zakupie OC w Liberty Ubezpieczenia bezpłatnie otrzymają mini assistance, a przy zakupie AC obowiązujące w całej Europie dodatkowe ubezpieczenie od kradzieży. Ponadto mogą liczyć na 5 proc. zniżki, jeśli za ubezpieczenie zapłacą kartą banku.

Allianz co tydzień inne promocje

Allianz na swojej stronie internetowej publikuje w każdym tygodniu inne promocje dla swoich klientów. Obecnie mogą oni skorzystać ze zniżki dla kierowców pojazdów marki Toyota. Posiadacze tych aut otrzymają 80 zł zniżki na ubezpieczenie autocasco i start casco oraz 40 zł zniżki na ubezpieczenie OC.

W Avivie zniżka za płatność kartą

Kupując OC i AC w Avivie, możemy liczyć na dodatkowe 4 proc. zniżki za płatność kartą kredytową. Dodajmy, że zniżki dotyczą płatności realizowanych przez telefon. Ale to nie koniec atrakcji w Avivie. Wykupując pakiet ubezpieczenia OC+AC poprzez stronę internetową, telefonicznie lub u doradcy czy multiagenta, otrzymać można brelok z Panem Pikusiem – to dopiero gratka!

Audiobook czy brelok - trudny wybór. Mimo wszystko promocje, które przygotowują dla kierowców towarzystwa ubezpieczeniowe, nie powinny odwracać naszej uwagi od tego, co najważniejsze, czyli ceny produktów i ich zakresów. Co prawda, miło otrzymać prezent, ale nie kosztem o kilkanaście czy kilkadziesiąt złotych wyższej składki.

Żaneta Pilarska