Dziś gotówka albo stówka - prześwietlamy kredyt eurobanku

2015-02-17 08:15:30

Czas od złożenia wniosku o kredyt do momentu jego wypłaty nie musi być długi. Na straży interesów spieszących się klientów postanowił stanąć eurobank, który zapłaci każdemu 100 zł, jeśli nie ten nie otrzyma pożyczki tego samego dnia, w którym o nią wnioskował. Analizujemy, jak w świetle konkurencji prezentuje się gotówkowa propozycja eurobanku.

Dzięki kredytowi gotówkowemu możemy zrealizować rozmaite cele konsumenckie. Jego atutem jest to, że możemy dzięki pozyskanym w ramach niego pieniądzom np. kupować dowolne produkty, spłacać zaległe rachunki, wyjechać na urlop czy wyremontować mieszkanie. Wciąż jednak wśród konsumentów panuje przekonanie, że procedury pozyskania kredytu w banku są zbyt czasochłonne. Właśnie stąd pomysł eurobanku, by zapewnić klientom gwarancję szybkości wypłaty pieniędzy pożyczanych w ramach oferty "Dziś gotówka albo stówka".

Gwarancja szybkości

Osoby, które decydują się na wzięcie kredytu gotówkowego, zwykle chcą jak najmniej czasu stracić banku na formalności i otrzymać potrzebne im pieniądze od ręki. Eurobank postanowił wyjść naprzeciw potrzebie szybkiego pozyskania gotówki, oferując kredyt z gwarancją szybkości.

Na czym polega promocja?

Eurobank zapewnia, że w przypadku gdy złożymy wniosek o kredyt w ramach akcji "Dziś gotówka albo stówka" dzisiaj i uzyskamy pozytywną decyzję kredytową, pieniądze otrzymamy do końca dnia. Jeżeli bank nie zdąży, klientowi przysługuje 100 zł rekompensaty!

Jak zdobyć kredyt?

Jeśli interesuje nas właśnie ten produkt, to aby z niego skorzystać, należy wybrać się do dowolnej placówki eurobanku. Zabieramy ze sobą dowód osobisty oraz dokumenty potwierdzające źródło dochodu i jego wysokość. Następnie składamy wniosek kredytowy i podpisujemy w tym samym dniu umowę o kredyt. W przypadku, gdy bank wyda pozytywną ocenę naszej zdolności kredytowej, otrzymamy gotówkę jeszcze tego samego dnia.

Dodatkowe korzyści

Promocyjny kredyt gotówkowy to także inne atuty. Po pierwsze, mamy możliwość wyboru dnia spłaty. Po drugie, ten produkt cechuje się prostymi zasadami i minimalnymi formalnościami. Po trzecie, spłatę kredytu możemy rozłożyć na raty nawet na okres 8 lat.

Ile możemy pożyczyć?

W ramach promocyjnej oferty kredytowej klienci eurobanku mogą pożyczyć nawet 15 tys. zł netto. Kwota pożyczki zależy od zdolności kredytowej wnioskodawcy i decyzji banku.

Opłaty dodatkowe

Eurobank umożliwia zainteresowanym skorzystanie z wakacji kredytowych. Atutem tego rozwiązania - poza czasowym odciążeniem budżetu domowego, jeśli będziemy go potrzebować - jest niska opłata za skorzystanie z wakacji - wyniesie ona zaledwie 9,50 zł.

Emilia Kasińska

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam