PKO BP rozdaje bilety do kina. Wystarczy płacić kartą

2015-02-04 10:13:29

Na klientów PKO Banku Polskiego czeka miła niespodzianka. W nagrodę za płacenie kartą można otrzymać podwójne zaproszenia do kina.

Od dwunastego stycznia trwa promocja w PKO Banku Polskim. Dla swoich klientów bank przygotował ofertę specjalną. W zamian za płacenie kartą można otrzymać podwójne zaproszenia do kina. Oferta obowiązuje do dwunastego lutego lub do wyczerpania puli biletów.

Jak skorzystać z promocji?

Żeby móc otrzymać darmowe bilety do kina, należy zarejestrować się poprzez formularz dostępny na stronie banku. Po dokonaniu rejestracji należy wykonać co najmniej trzy płatności bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 50 złotych lub równowartość tej kwoty w innej walucie.

Po dopełnieniu tych czynności można odebrać bilety. Będą miały postać kodów, które klienci otrzymają w wiadomości tekstowej, wysłanej na podany podczas rejestracji numer telefonu. Bilety można zrealizować w wybranym kinie sieci Cinema City (za wyjątkiem kin Helios).

Tylko filmy 2D

Warto pamiętać o tym, że bilet dotyczy filmów 2D (poza pokazami zamkniętymi). Bilety można wykorzystać do 10 września 2015 roku. Jeden uczestnik może otrzymać jedno podwójne zaproszenie do kina. Pula biletów wynosi 4 tysiące podwójnych zaproszeń.

Akcja promocyjna PKO Banku Polskiego powinna przypaść do gustu klientom w różnym wieku. Każdy z uczestników promocji będzie mógł samodzielnie wybrać nagrodę dla siebie w postaci filmu, który go zainteresuje. 

Emilia Kasińska

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam