Ile w Heyah kosztuje minuta połączenia z UK z telefonu na kartę?

2014-12-30 09:23:37

Heyah daje swoim klientom możliwość taniego dzwonienia za granicę. Ile kosztuje minuta połączenia, jeżeli chcemy zadzwonić do UK?

Coraz więcej Polaków pracuje za granicą. Według Głównego Urzędu Statystycznego jest ich obecnie 2 miliony. Oczywiście polscy emigranci nie zrywają kontaktu z rodzinnym krajem. Dlatego tak ważne dla nich jest dzwonienie i kontaktowanie się z członkami rodziny oraz znajomymi.

Jak dzwonić do UK za grosze?

Rodzinom i znajomym, którzy zostali w Polsce, również zależy na tym kontakcie i dlatego tak ważne jest znalezienie sposobu na tanią i skuteczną komunikację. Na myśl w tej sytuacji przychodzi od razu dzwonienie z telefonu stacjonarnego lub komórkowego, ale trzeba pamiętać, że na tym nie wyczerpują się możliwości. Z rodziną i znajomymi w Wielkiej Brytanii możemy również skontaktować się przy pomocy Internetu. Internet ma jednak tę wadę, że można zeń korzystać głównie stacjonarnie. Oczywiście wiele sieci oferuje Internet mobilny, ale tutaj trzeba liczyć się z limitami transferowymi oraz z ograniczeniami zasięgu, co potrafi częstokroć mocno utrudnić komunikację. Noszenie przy sobie laptopa w torebce nie zapewnia przy tym takiego komfortu, jak posługiwanie się jedynie komórką.

Połączenie z UK w Heyah

Operator telefonii komórkowej Heyah przygotował dla swoich użytkowników bardzo atrakcyjne warunki, które sprawiają, że dzwonienie do Anglii, Walii, Szkocji czy Irlandii Północnej nie jest wcale drogie. Według najnowszego cennika minuta połączenia na numery komórkowe kosztuje tylko 39 groszy. Tyle samo kosztuje minuta połączenia z numerem stacjonarnym w Wielkiej Brytanii.

Komunikować możemy się również przy pomocy wiadomości tekstowych. W takim przypadku należy liczyć się z kosztem rzędu 62 groszy za jednego SMS-a. W kontaktach z UK na pewno przydadzą się także MMS-y - w końcu można z ich pomocą wysłać ciekawe zdjęcie lub własnoręcznie nagrywane filmy. Koszt takiej wiadomości wynosi w Heyha 2,46 zł.

Arkadiusz Wojciechowski

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam