Zakra.pl sposobem na (społecznościową) pożyczkę bez zaświadczeń

2014-10-09 08:18:00

Zakra.pl jest jednym z serwisów pożyczek społecznościowych, który umożliwia pożyczanie pieniędzy bez zaświadczeń.

Zakra.pl to nowoczesny i profesjonalnie zorganizowany serwis pożyczek społecznościowych. Jest on platformą umożliwiającą przeprowadzanie transakcji pożyczkowych między jego użytkownikami. Serwis łączy ze sobą wielu pożyczkodawców i pożyczkobiorców, zapewniając odpowiednie warunki techniczne do zawierania między nimi tego typu transakcji.

Pożyczki społecznościowe to rozwiązanie kredytowe robiące prawdziwą furorę na polskim rynku usług finansowych. Coraz większa rzesza konsumentów decyduje się na taką formę pożyczania gotówki. Znajduje ona zainteresowanie szczególnie wśród osób, którym zależy na ominięciu z różnych powodów systemu bankowego podczas ubiegania się o finansowanie. Pożyczki społecznościowe przypadają do gustu szczególnie tym, którzy nie chcą przedstawiać zaświadczeń o zarobkach, ani tym bardziej legitymować się szeregiem dokumentów, których zażądałby bank podczas rozpatrywania wniosku o kredyt.

Na platformach pożyczek społecznościowych można działać jako pożyczkodawca lub pożyczkobiorca. Pierwsza rola jest skrojona dla tych, którzy posiadają nadwyżki kapitału i chcieliby na nich zarobić pożyczając innym – na własnych warunkach. Druga rola jest zaś przygotowana dla osób, które liczą na to, że w relacjach z prywatnymi pożyczkodawcami uda im się wynegocjować lepsze warunki lub po prostu uniknąć skomplikowanych procedur badania zdolności i wiarygodności kredytowej.

Platforma Zakra.pl została przejrzyście zaprojektowana, tak więc odnajdywanie aukcji i zainteresowanych pożyczkodawców nie jest trudne. Relacje między stronami są regulowane stosownymi przepisami, które skrupulatnie określają, w jaki sposób możemy pożyczać pieniądze, a w jaki nie. Co istotne, serwis pozostawia wiele swobody użytkownikom. Wiąże się to z rozbudowanymi opcjami komunikowania się – podkreślić przy tym należy, że negocjowanie warunków umów jest podstawą pożyczek społecznościowych.

Pożyczki społecznościowe to rozwiązanie dla osób, którym zależy na możliwości zdobycia pieniędzy bez zaświadczeń z pominięciem usług banków i firm pożyczkowych. Jest to alternatywa dla obu typów instytucji, która dzięki zasadom przyjaznym użytkownikom zdobywa coraz większą rzeszę zwolenników także w Polsce.

Emilia Kasińska