PZU promuje polisy mieszkaniowe

2014-10-02 12:14:02

PZU przygotowało kolejną kampanię z udziałem Marcina Dorocińskiego. Tym razem promowane są ubezpieczenia mieszkaniowe PZU DOM. W spocie reklamowym ubezpieczyciel przekonuje, że zdarzenia losowe mogą przydarzyć się każdemu, więc warto się ubezpieczyć, zwłaszcza że można to zrobić, płacąc zaledwie 50 groszy dziennie.

Z początkiem października br. ruszyła ogólnopolska kampania reklamowa PZU, dotycząca polis mieszkaniowych, z udziałem Marcina Dorocińskiego. PZU w spocie odpowiada na pytanie: ile kosztuje spokój. Z przekazu dowiadujemy się, że z ubezpieczeniem PZU Dom – już od 50 groszy dziennie.

W nowej kampanii PZU wskazuje na zagrożenia, takie jak: zniszczenie mieszkania lub domu przez pożar, kradzież, powódź czy huragan, które mogą dotnąć każdego. Firma twierdzi, że zamiast liczyć na łut szczęścia, można spać spokojnie, korzystając z ubezpieczenia PZU Dom.

Przedstawiciele PZU wskazują, że głównym założeniem kampanii jest walka z powszechną percepcją drogich ubezpieczeń mieszkaniowych. Ubezpieczyciel chce zwrócić uwagę odbiorcy, że za niewielkie pieniądze klient może uchronić się przed skutkami zdarzeń, które mogą przytrafić się wszystkim.

Korzystając z pakietu ubezpieczeń PZU Dom, klient otrzymuje kompleksową ochronę mienia i rodziny w zakresie ubezpieczenia OC w życiu prywatnym i NNW oraz zapewnia pomoc w domu w sytuacjach awaryjnych.

W ramach oferty skorzystać można z wielu wariantów, dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Dlatego też koszt ubezpieczenia może wynieść zaledwie 50 groszy dziennie.

Kampania promocyjna obecna będzie w telewizji i Internecie, prowadzone będą także działania banerowe, powstała dedykowana strona WWW. Za kreację internetową odpowiedzialna jest agencja K2, a telewizyjną: agencja DDB. Za planowanie i zakup mediów odpowiada Starlink.

Klienci PZU skorzystać mogą obecnie między innymi z oferty PZU DOM Plus. Jest to ubezpieczenie przeznaczone dla osób fizycznych, które są właścicielami lokali mieszkalnych lub budynków mieszkalnych bądź są ich posiadaczami. Ochronie w ramach tego produktu podlega także mienie ruchome osób bliskich ubezpieczonego.

W ramach PZU DOM Plus klient może liczyć na kompleksową ochronę majątku, indywidualnie dopasowaną do potrzeb. Sam może elastycznie decydować o tym, co i w jakim zakresie chce ubezpieczyć. W ramach standardowego zakresu ubezpieczenia przysługuje pełny zakres ubezpieczenia, bez konieczności opłacania dodatkowej składki. Ponadto w wariancie Komfort przysługuje bezpłatne ubezpieczenie PZU Pomoc w domu.

    Żaneta Pilarska