Niski Procent na Targach ponownie w ofercie Eurobanku

2014-09-09 09:47:11

Po wakacjach klienci Eurobanku ponownie będą mogli skorzystać z ofert kredytu w promocji Niski Procent na Targach, w ramach którego dostępny jest kredyt hipoteczny z prowizją 0 złotych, pod warunkiem wzięcia udziału w Targach Mieszkań i Domów oraz innych targów mieszkaniowych, w których bank weźmie do końca 2014 roku udział. Najbliższa okazja na wzięcia udziału w targach będzie miała miejsce w Poznaniu 6 i 7 września 2014 roku.

Ruszyła kolejna edycja promocji Niski Procent na Targach. Przewiduje ona możliwość udzielenia kredytu hipotecznego w Eurobanku bez prowizji klientom, którzy otrzymają specjalny certyfikat podczas targów mieszkaniowych, wydany na stoisku Eurobanku. W ramach oferty Niski Procent na Targach po otrzymaniu certyfikatu zainteresowany ma 90 dni na złożenie wniosku o promocyjny kredyt hipoteczny.

Klient może liczyć również w ramach promocji na atrakcyjną marżę na poziomie od 1,89 proc. do 3,00 proc., ustalanej dla każdego wnioskodawcy indywidualnie, w zależności od zdolności kredytowej, a także oceny ryzyka kredytowego. Jeśli klient zdecyduje się skorzystać z produktów dodatkowych, oferowanych przez Eurobank, może liczyć na znaczne obniżenie marży, jednak nie może być ona niższa niż 1,59 proc.

Jeżeli kredytobiorca zdecyduje się założyć konto w pakiecie Prestige lub Online z przelewem wynagrodzenia, może liczyć na obniżenie marży o 0,2 p.p. Decydując się na kartę kredytową, którą dokonywał będzie średnio min. jedną transakcję w miesiącu, otrzyma uprawnienie do marży obniżonej o 0,1 p.p.

Lokując w banku minimum 15 000 zł na 12 miesięcy wnioskodawca otrzymuje uprawnienie do marży obniżonej o 0,1 p.p, natomiast decydując się na inwestycję w kwocie minimum 10 000 zł w fundusz inwestycyjny na min. 12 miesięcy, również otrzymuje uprawnienie do marży obniżonej o 0,1 p.p.

Grupowe ubezpieczenie od utraty pracy w dowolnym pakiecie z oferty banku uprawnia do obniżki marży o 0,1 p.p, tak samo jak grupowe ubezpieczenie na życie w dowolnym pakiecie z oferty banku.

Oferta kredytu hipotecznego Niski Procent na Targach z prowizją 0 złotych to oferta specjalna Eurobanku, która dostępna jest wyłącznie na Targach Mieszkań i Domów, a także na wybranych wydarzeniach targowych, w których Eurobank weźmie udział do końca 2014 roku.

Eurobank angażuje się w tym roku we wszystkie jesienne edycje Targów Mieszkań i Domów. Targi odwiedzić będzie można od 6 do 7 września 2014 roku w Poznaniu, od 13 do 14 września w Gdańsku, od 13 do 14 września i od 18 do 19 października w Warszawie, we Wrocławiu będą one miały miejsce od 20 do 21 września, natomiast w Krakowie od 18 do 19 października 2014 roku.

Żaneta Pilarska

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam