Wakacyjna pożyczka na 7,9 proc. w Alior Banku

2014-08-28 11:06:55

Mimo, że wakacje dobiegają końca, to w Alior Banku wciąż można korzystać z wakacyjnej promocji. Jest nią lekka pożyczka gotówkowa na wakacje dostępna w promocyjnym oprocentowaniu. Oferta aktualna będzie do 30 września.

Pożyczka wakacyjna w Alior Banku oznacza dla klienta minimum formalności. Bank daje klientom możliwość uzyskania finansowania w bardzo prosty sposób. Jeżeli jesteśmy zainteresowani ofertą, wystarczy, że wejdziemy na stronę internetową banku i wypełnimy odpowiedni wniosek pożyczkowy. We wniosku umieszczamy podstawowe dane. Następnie wystarczy go tylko wysłać. Po tym kroku czekamy na telefon od banku. Podczas kontaktu telefonicznego pracownika banku z wnioskodawcą zostaną dopełnione pozostałe formalności. W efekcie tej rozmowy, która jest równoważna podpisaniu umowy, środki możemy otrzymać na nasze konto już następnego dnia.

W ramach pożyczki Alior Banku na wakacje możemy maksymalnie wziąć 20 tys. zł. Co istotne, klient może przeznaczyć tę kwotę na dowolny cel, dzięki czemu oferta ma charakter zgoła uniwersalny. Jeśli chodzi o oprocentowanie, to wynosi ono w skali roku tylko 7,9 proc., co jest bardzo dobrym wynikiem w przypadku produktu o tak niskich warunkach wstępnych i wymaganiach formalnych.

Istotnym atutem tego produktu jest fakt, że bank nie wymaga od wnioskodawcy posiadania konta w Alior Banku, ani ustanowienia żadnych dodatkowych zabezpieczeń.

Jeśli nie jesteśmy zwolennikami składania wniosków o kredyt przez Internet, to możemy zawsze skontaktować się z infolinią Alior Banku (nr 19 502) albo złożyć wniosek w oddziale banku.

Pożyczka wakacyjna w Alior Banku to interesująca opcja dla osób, którym zależy na dodatkowych środkach finansowych w szybkim czasie. Warunki kredytowania są przejrzyste, a koszty zachęcające. Jednym słowem, propozycja Alior Banku jest ze wszech miar godna uwagi.

 

Emilia Kasińska

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam