PayU pomaga rozkręcać e-biznes. Rezygnuje z prowizji na 3 miesiące

2014-08-22 15:17:07

Dzięki promocji PayU każdy może rozkręcić swój e-biznes o wiele taniej. Operator płatniczy umożliwia nowym firmom korzystanie z płatności elektronicznych przez trzy miesiące za darmo.

PayU, czyli największy w Polsce dostawca płatności elektronicznych, przygotował bardzo atrakcyjną ofertę promocyjną. Działa ona od 31 lipca i jest skierowana do e-sklepów, które dopiero co rozpoczynają współpracę z tym dostawcą. Jest to więc współpraca, która może zaowocować bardzo dużymi korzyściami dla obu stron.

Najważniejszym punktem promocji jest darmowa obsługa PayU przez pierwsze trzy miesiące. Firmy, które jeszcze z PayU nie współpracowały, mają więc świetną okazję darmowego wypróbowania możliwości płatności elektronicznych tego dostawcy. W ramach promocji działającej od 31 lipca PayU ma dla swoich klientów również zestaw innych benefitów. Dzięki nim możemy bardzo ograniczyć nasze koszty prowadzenia i rozwoju e-biznesu. W zestawie znajdziemy mnóstwo interesujących opcji, począwszy od zniżek na obsługi księgowe i finansowe, poprzez zniżki na fotografię użytkową, aż do zniżek na narzędzia marketingowe, chmury danych i systemy logistyczne i magazynowe. Widać tu wyraźnie, że PayU swoją promocją celuje przede wszystkim w e-sklepy, które się rozwijają i myślą o ekspansji na rynku.

Wyżej wspomniane promocje PayU oferuje we współpracy ze swoimi partnerami. W tym gronie są OEX, czyli firma zajmująca się usługami logistycznymi, Cube Group, czyli specjaliści od użyteczności, a także Sare, czyli fachowcy od call center, generowania leadów i kampanii e-mailingowych. Oprócz tego w gronie partnerów znajdziemy Domena.pl (hosting, SEO, kampanie reklamowe) oraz Biuro Reklamy Grupy Allegro, czyli specjaliści od kampanii reklamowych. W tym miejscu trzeba dodać, że system benefitów nie jest jeszcze skończony. Ma zostać wkrótce uzupełniony o nowe ciekawe propozycje.

Jeśli prowadzimy e-sklep i pragniemy rozpocząć współpracę z PayU, to możemy to zrobić w bardzo krótkim czasie. Do tego celu potrzebna jest tylko rejestracja na stronie payu.pl. Podajemy tam nasze dane osobowe, dane firmy, a także określamy zakres współpracy. Te informacje pozwalają na wygenerowanie elektronicznego wniosku o zawarcie umowy. Zatwierdzamy go komputerowo tylko jednym kliknięciem. Następny krok to wysłanie skanów dokumentów rejestrowych firmy (upload na serwerze) i uiszczenie opłaty aktywacyjne w wysokości tylko 199 zł. Następny krok to weryfikacja danych. W efekcie, staniemy się partnerem PayU i będziemy mieć bezprowizyjne transakcje do sumy 50 tys. zł przez pierwsze trzy miesiące.

Tomasz Słupczyński

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam