Zniżki na zakupy w Sygma Bank za płatności kartą kredytową

2014-08-14 11:46:57

Sygma Bank poszerza swój program rabatowy za płatności kartą kredytową.

Sygma Bank to bank zaliczany do grona liderów polskiego rynku kredytów konsumenckich. Instytucja pełną parą rozwija swój program rabatowy, który jest skierowany do użytkowników kart kredytowych wystawionych właśnie przez ten bank. W ostatnim czasie program zasilili nowi partnerzy, dzięki czemu możliwość uzyskania rabatów przez klientów stała się znacznie poszerzona. W obecnej chwili z Sygma Bankiem w ramach programu zniżek na zakupy współpracuje ponad 40 partnerów. Przedstawiciele banku zapowiadają, że wkrótce będzie ich znacznie więcej. Uczestnicy programu mogą korzystać z rabatów w ponad 1800 punktach handlowych w całej Polsce.

Ostatnie tygodnie przyniosły rozszerzenie współpracy rabatowej. Do programu dołączyły: sieć sklepów zoologicznych Kakadu, sieć Czas Na Herbatę, a także sieć drogerii Dayli. W 2014 roku program rabatowy Sygma Banku wzbogacił się także o takich partnerów jak sieć obuwnicza Kari i marka odzieżowa Bytom. Jeśli będziemy korzystać z usług tych punktów handlowych, to możemy liczyć na obniżki cen proponowanych przez nie produktów lub usług. W praktyce skorzystanie z rabatu wygląda tak, że najpierw powinniśmy poinformować sprzedawcę, że jesteśmy uczestnikiem programu, a później dokonujemy płatności przy pomocy naszej karty kredytowej. Po tym nastąpi automatyczne naliczenie rabatu.

Warto w tym miejscu dodać, że program rabatowy to nie wszystko, co proponuje swoim klientom Sygma Bank. Oprócz zniżek, akcji specjalnych i rabatów bank przygotował także program kumulacji punktów. Realizując płatności kartą kredytową, zdobywamy punkty, które później przy posiadaniu odpowiedniej ich liczby możemy zamienić na określone nagrody.

Cały pomysł to połączenie programu lojalnościowego z rabatowym. Sygma Bank, starając się o zapewnienie klientom jak najwygodniejszej obsługi, w ostatnim czasie odnowił stronę internetową swojej platformy rabatowej. Wszyscy użytkownicy i zainteresowani dołączeniem do programu mogą w jednym miejscu znaleźć wszystkie informacje o korzyściach płynących z uczestnictwa w nim.

W planach Sygma Banku jest nie tylko wprowadzanie nowych partnerów do programu, ale także opracowanie i wdrożenie nowych sposobów komunikowania się z klientami. Aby ułatwić uzyskiwanie zniżek, bank planuje udostępnienie zainteresowanym takich opcji, jak wysyłanie spersonalizowanych kuponów, a także wprowadzenie kodów QR.

Marzena Kazbieruk

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam