Banki chcą zwracać klientom za prąd

2014-08-29 11:46:23

Oszczędzać energię można na różne sposoby. Nie trzeba skazywać się na wieczory spędzane przy nocnej lampce czy ograniczać czas korzystania z komputera lub telewizora. Można po prostu korzystać z bankowych promocji.

Jak obniżyć rachunki za prąd? Czasem wystarczy jedynie założyć konto osobiste. Na pomysł nagradzania nowych klientów poprzez zwrot części wydatków na energię elektryczną wpadł Getin Bank. Zakładając rachunek osobisty w promocji Konto z Energią, dostępnej od 1 sierpnia, zyskujemy możliwość otrzymania nawet 15 proc. zwrotu kosztów energii, a dodatkowo 5 proc. zwrotu za zrobione przez nas zakupy. Dobre wykorzystanie promocji może nam pozwolić na osiągnięcie oszczędności rzędu nawet 400 zł w ciągu roku.

Getin Bank proponuje swoim nowym klientom zwrot części kosztów ponoszonych za prąd w związku z rozpoczęciem współpracy z dostawcą energii elektrycznej, firmą ENEA. By z tej propozycji skorzystać, należy założyć Konto Getin Up niezbędne będzie opłacanie z niego rachunków. W skali roku możemy liczyć maksymalnie na refundację kwoty 200 zł.

Jeśli chodzi o zwrot z zakupów, to można na niego liczyć, jeśli będziemy wykonywać transakcje bezgotówkowe kartą debetową wydaną do rachunku. W ciągu roku możemy odzyskać w ten sposób kolejne 200 zł. Warunkiem jest wykonywanie minimum 5 transakcji naszą kartą w miesiącu.

Osoby, które są zainteresowane wzięciem udziału w promocji Getin Banku, mogą założyć konto Getin Up telefonicznie, przez Internet bądź w jednej z ponad 500 placówek banku w całym kraju. Dodatkowo klienci mogą otworzyć konto w samoobsługowych oddziałach Getin Point. W sytuacji, gdy mamy innego dostawcę energii niż ENEA, a zależy nam na wzięciu udziału w promocji, zmiana dostawcy jest maksymalnie uproszczona i można jej dokonać w Biurze Obsługi Klienta ENEA.

Samo konto Getin Up oferuje klientom szereg nowoczesnych rozwiązań, jak choćby bankowość internetowa i mobilna. Daje także bardzo duże możliwości, jeśli chodzi o oszczędzanie. Otwarcie konta jest darmowe. Darmowe jest także prowadzenie go i wydanie karty debetowej. Wśród darmowych usług związanych z rachunkiem są także przelewy internetowe oraz wypłaty z bankomatów sieci Euronet. Nie wolno zapomnieć o tym, że konto Getin Up jest obsługiwane przez superwydajną aplikację Getin Mobile, która została nagrodzona na międzynarodowym konkursie Banking Technology Awards.

Podsumowując, klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z promocji w Getin Banku, nie tylko mogą zaoszczędzić 400 zł w skali roku, ale także będą mieć najwyższej klasy, darmowe konto bankowe.

Ilona Maciejuk

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam