Konto bankowe bardziej funkcjonalne niż myślisz

2014-08-25 08:04:40

Konto bankowe potrafi być niezwykle funkcjonalne, oferując jego użytkownikowi znacznie więcej, niż tylko możliwość dokonywania przelewów czy sprawdzania aktualnego stanu rachunku.

Bank Millennium ma w swojej ofercie Konto 360º. Jest to nowoczesna propozycja, która znakomicie odpowiada na multum potrzeb konsumenckich. Jeśli posiadamy Konto 360º, możemy oszczędzać na opłatach bankowych, a nawet darmowo korzystać z ubezpieczenia typu assistance. Co więcej, konto zapewnia bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie. Jest dlatego perfekcyjne dla podróżujących. 

Propozycja Banku Millenium to rozwiązanie dla klienta, który lubi oszczędzać. Jeśli na konto co miesiąc wpływa minimalnie 1000 zł i jeśli wykonamy choć jedną płatność kartą płatniczą do rachunku, to możemy liczyć, że wszystkie usługi i funkcjonalności konta będą darmowe. Dotyczy to nie tylko wspomnianych wcześniej wypłat, ale także poleceń zapłaty, przelewów internetowych i mobilnych.

Oszczędzanie z Kontem 360º to także dostęp do ciekawych instrumentów oszczędnościowych. Mamy tu na myśli trzymiesięczną Lokatę Mobilną (4,5 proc w skali roku), Konto Oszczędnościowe czy lokaty z możliwością wynegocjowania wyższego oprocentowania niż standardowe na aukcji lokat.

Posiadacz Konta 360º otrzymuje także Pakiet Bardzo Pomocny. Jest to pakiet wsparcia w naprawach domowych oraz całodobowej pomocy medycznej. Możemy dzięki niemu skorzystać z wizyty pielęgniarki, lekarza, elektryka czy hydraulika. Pakiet oferuje też pomoc przy problemach ze sprzętem IT. Jest darmowy przez 12 pierwszych miesięcy posiadania rachunku.

Konto 360º  to produkt dostępny o każdej porze dnia i nocy. Oferuje nam pełną mobilność oraz pełną ochronę. Co ciekawe, Bank Millenium przygotował jego wersje dla osób niepełnoletnich i studentów. Mamy więc do wyboru Konto 360 Junior oraz 360 Student Bank.

Założenie Konta 360º  jest bardzo proste i możemy zrobić wszystko wygodnie i sprawnie przez Internet. Do tego celu potrzebne jest wypełnienie formularza na stronie Banku Millenium, a następnie potwierdzenie przy pomocy przelewu z innego banku. Jeśli jesteśmy zwolennikami bardziej tradycyjnych rozwiązań, to konto możemy założyć, podpisując umowę dostarczoną przez kuriera.

Konto 360º w Banku Millenium to produkt atrakcyjny i jak sama nazwa wskazuje wieloaspektowy. Pod tym względem wyróżnia się na tle konkurencji rynkowej.

Renata Grochowska

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam