ING Bank Śląski z tytułem Najlepszego Banku w Polsce

2014-08-26 14:20:47

ING Bank Śląski został wyróżniony nagrodą dla Najlepszego Banku w Polsce, przyznaną przez kapitułę konkursu Euromoney Awards for Excellence 2014.

ING Bank Śląski może się pochwalić zdobyciem nagrody dla Najlepszego Banku w Polsce w 2014 roku. Tytuł ten został przyznany podczas konkursu Euromoney Awards for Excellence 2104, jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń w sektorze bankowości. Organizatorem konkursu jest brytyjski magazyn Euromoney, który już od 1992 roku przyznaje bankom z blisko 100 krajów na świecie nagrody w 20 dziedzinach. Główną ideą przyświecającą organizatorowi jest wyróżnianie innowacyjności, wysokiego tempa rozwoju i pozycji liderów na danych rynkach.

Tytuł dla ING Banku Śląskiego jest wynikiem wprowadzenia przez bank wielu innowacji, a także utrzymywania wysokiego tempa rozwoju i doskonałych wyników finansowych. Kapituła konkursu doceniła przede wszystkim duże zaangażowanie banku w rozwój nowoczesnej bankowości, gdzie na wyróżnienie zasługują miedzy innymi: platforma handlowo-usługowa Aleo, aplikacje ING BankMobile na urządzenia przenośne, usługa ING Księgowość, sieć bankomatów zbliżeniowych i recyklingowych, a także opłatomaty, które pojawiają się w spółdzielniach mieszkaniowych i jednostkach samorządu terytorialnego.

Zadowolenia z otrzymania nagrody nie kryła prezes ING Banku Śląskiego, Małgorzata Kołakowska, która jednocześnie wyjaśniła, co wyróżnia ING Bank Śląski na tle innych banków, zapewniając, że bank stale pracuje nad tym, aby zapewniać klientom najwyższą jakość obsługi, odpowiadając na ich potrzeby.

Model biznesowy ING Banku Śląskiego i jego umiejętność dostosowywania się do coraz większych oczekiwań klientów to z pewnością klucz do sukcesu. Wspieranie i nagradzanie innowacyjności to z kolei dobre rozwiązanie z punktu widzenia klientów, którzy mogą liczyć na większą konkurencyjność na rynku i lepsze zaspokajanie ich oczekiwań.

Emilia Kasińska

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam