Płać mobilnie i zarabiaj - w BZ WBK

2014-08-14 15:27:56

Bank Zachodni WBK stawia na bankowość mobilną, czego najlepszym dowodem jest ostatnia akcja promocyjna.

Banki starają się rozwijać swoje usługi na nowych obszarach. Tradycyjna bankowość przy okienku to nie wszystko - klienci mają coraz większe wymagania, które są związane przede wszystkim z nowymi technologiami. Mamy tu na myśli oczywiście bankowość elektroniczną występującą pod postacią bankowości internetowej i mobilnej. Ta pierwsza już na dobre zadomowiła się w naszej świadomości, natomiast bankowość mobilna musi poczynić jeszcze duże kroki na drodze do popularności. Posiadacze smartfonów z dostępem do Internetu muszą odkryć, jakie możliwości dają im te urządzenia w kwestiach finansowych.

Bank Zachodni WBK bardzo dobrze rozumie potrzebę promocji bankowości mobilnej, upatrując w niej rozwiązanie przyszłości. W końcu możliwość wysłania przelewu z naszej komórki, będąc poza domem, to spore udogodnienie. Promocja Banku Zachodniego WBK obowiązuje od 9 lipca do 30 sierpnia tego roku. Aby wziąć w niej udział i wygrać 30 złotych, wystarczy tylko zarejestrować się na stronie banku. Znajdziemy tam specjalny formularz zgłoszeniowy. Po jego wypełnieniu, uczestnik spełniający warunki wymagane w regulaminie promocji "30 złotych na start" musi wykonać jedną z kilku operacji tak, aby liczyć na gratyfikację finansową.

Wśród wspomnianych czynności znajduje się wykonanie przelewu na komórkę o wartości minimum 20 zł, doładowanie telefonu na minimum 30 zł, wypłata środków z bankomatu z pomocą BZWBK24 mobile na wartość co najmniej 20 zł lub zakup wsparcia finansowego przy pomocy usługi "Zakupy mobilne". Na wygraną można liczyć także wówczas, gdy zakupimy ubezpieczenie turystyczne, przelejemy co najmniej 20 zł na dowolny rachunek lub otworzymy "Lokatę Mobilną".

Co istotne, o przyznaniu nagrody w wysokości 30 zł decyduje tylko i wyłącznie kolejność. Liczy się więc data i godzina wykonania wyżej opisanych operacji. Bank Zachodni WBK podzielił promocję na dwa etapy. Pierwszy rozpoczął się 9 lipca i trwał do 3 sierpnia. Drugi zaczął się 4 sierpnia i będzie trwał do 30 sierpnia. Pula nagród w akcji wynosi łącznie w obu etapach 300 tys. zł. Konkurs trwa do momentu wyczerpania puli nagród. Jest to ciekawa i przede wszystkim opłacalna okazja do wypróbowania możliwości, jakie daje bankowość mobilna.

Tomasz Słupczyński

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam