Lipcowe promocje kredytów gotówkowych

2014-07-22 10:17:03

Kredyty gotówkowe cieszą się dużym zainteresowaniem, szczególnie w okresie letnim, kiedy to dodatkowe fundusze mogą okazać się wyjątkowo przydatne. Jakie promocje banki przygotowały dla potencjalnych klientów?

Wakacje to okres, w których dodatkowa gotówka jest szczególnie mile widziana, czy to ze względu na planowany wyjazd czy remont zapowiadany już od kilku miesięcy. Z pomocą jak zawsze przychodzą banki, które dla swoich klientów przygotowały kilka interesujących ofert promocyjnych na kredyty gotówkowe.

Pierwszą propozycją jest kredyt gotówkowy BNP Paribas - "Wiosna 2014 z Gwarancją najniższego całkowitego kosztu kredytu". W ramach oferty możemy liczyć na niskie oprocentowanie, rozpoczynające się już od 9,23 proc. (RRSO). Maksymalny okres spłaty kredytu wynosi w tym przypadku 84 miesiące, a maksymalna kwota, jaką może pożyczyć nam bank, to 150 tys. zł. Co jednak najważniejsze, bank daje nam gwarancję najniższego kosztu całkowitego kredytu, a także dużą elastyczność w kwestii weryfikacji zdolności kredytowej. Poza akceptacją różnych form i źródeł zatrudnienia w grę wchodzi także wcześniejsza spłata całego kredytu. Oferta ta posiada jednak również swoje wady. Jeśli chcemy z niej skorzystać, musimy też założyć konto osobiste, a nasze minimalne wpływy na ten rachunek muszą wynosić minimum 3 000 zł. Bank posiada jednak jeszcze jedną ofertę, z której skorzystać mogą osoby z niższym minimalnym wpływem na rachunek, wynoszącym już tylko 1 000 zł. W tym przypadku wszystkie parametry oferty są niezmienne, poza samym oprocentowaniem rzeczywistym, które wzrasta do 10,4 proc.

Kolejną ofertę promocyjną przygotował Deutsche Bank w kredycie gotówkowym "Taniej być nie może". W tym przypadku oprocentowanie rzeczywiste wynosi 9,91 proc., jednak dotyczy tylko kwoty kredytu nieprzekraczającej 100 tys. zł. Maksymalny okres kredytowania został ustalony na poziomie 84 miesięcy. Bank nakłada na klientów jeszcze jeden warunek, a mianowicie minimalny dochód wynoszący 3 000 zł.

Promocyjny kredyt znajdziemy też w PKO Banku Polskim, którego "Mini Ratka" wiąże się z RRSO od 11,08 proc. Bank pożyczy nam maksymalnie 150 tys. zł na okres 96 miesięcy. Na plus oferty można zaznaczyć swobodny dostęp do niej za pośrednictwem telefonu, Internetu czy w placówkach. Warunkiem skorzystania z niej jest ustanowienie zabezpieczeń w postaci aktywów płynnych.

Marzena Kazbieruk

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam