Korzystaj na wakacjach z karty kredytowej za darmo

2014-07-25 16:55:22

Wakacje to czas bliższych i dalszych wojaży, często nawet zagranicznych. Podczas podróży warto na nich mieć ze sobą kartę kredytową. Nie dość, że w prosty sposób będziemy mieś stały dostęp do gotówki, to jeszcze mamy możliwość korzystania z karty za darmo.

Wakacje to okres, kiedy wielu z nas wybiera się za granicę lub na wczasy w Polsce. Takie wojaże to czas nowych doświadczeń, poznawania nowych ludzi, a także smaków, kultur i krajobrazów. Oczywiście podróże to nie tylko sama przyjemność. Bez wątpienia ich stałym i nieodłącznym elementem są koszty.

Wśród kosztów, które najczęściej pojawiają się w trakcie wakacji, znajdziemy nocleg, wyżywienie, dojazd, koszty ubezpieczenia, a także lekarstwa. Nie wolno zapominać też o takich wydatkach jak bilety wstępów, pamiątki, no i oczywiście niespodziewane wydatki dodatkowe. Jak widać, lista wydatków związanych z podróżowaniem jest całkiem długa. Niejednego podróżnika taki rachunek wydatku przyprawi o zawrót głowy. Wiele osób po takiej kalkulacji decyduje się nawet na to, aby zrezygnować z podróży. Nie trzeba się jednak uciekać do tak dramatycznych rozwiązań! Wakacje są bardzo ważne w życiu człowieka, gdyż gwarantują skuteczny wypoczynek. To dzięki nim mamy siłę do pracy. Jeśli nie mamy odpowiednich środków, już teraz to możemy sobie pomóc, wykorzystując interesującą opcję mBanku.

Propozycja mBanku to karta kredytowa oferowana w promocyjnej wersji. Jeśli zdecydujemy się na wnioskowanie o kartę kredytową już teraz, to mamy możliwość uzyskania jej za darmo. Wydanie jej nie będzie nas nic kosztować. To jednak nie wszystko. Wakacyjna karta kredytowa mBanku zapewnia nam 0 proc. oprocentowania przez pierwsze trzy miesiące od jej wydania. Aby skorzystać z oferty, należy przystąpić tylko do polisy Twoje OC i Twoja Podróż. Promocja w mBanku trwa od 1 lipca do 31 sierpnia i obejmuje wybrane typy kart Visa Premium i MasterCard Standard. Jeśli chodzi o wymagane polisy, to zapewniają one szeroką ochronę w bardzo dobrych warunkach cenowych. Miesięczny koszt to tylko 11,99 zł, a proces przystąpienia do nich jest maksymalnie uproszczony.  

Karta kredytowa mBanku to świetny pomysł na wakacje. Zapewni nam stały dostęp do pieniędzy, które możemy spłacić, kiedy tylko chcemy. Zero oprocentowania przez pierwsze 3 miesiące oznacza, że możemy cieszyć się darmowym kredytem. Jest to propozycja idealnie skrojona pod kątem potrzeb turysty czy podróżnika. Będzie na pewno równie przydatna na trasie jak mapa.

Emilia Kasińska

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam