Wakacyjne promocje ubezpieczeń samochodowych

2014-07-24 19:15:11

Lato i okres wakacyjny oznaczają wzmożony ruch na drogach i większe ryzyko uszkodzenia pojazdu. Jest to też dobry moment na zakup ubezpieczenia komunikacyjnego, chroniącego nas przed kosztownymi niespodziankami.

Wakacje charakteryzują się częstymi wyjazdami, wzmożonym ruchem na drogach i oczywiście zwiększonym ryzykiem uczestnictwa w nieprzyjemnych zdarzeniach komunikacyjnych. Osoby posiadające polisę AC nie martwią się tym faktem zbyt mocno, jednak w przypadku braku odpowiedniej ochrony ubezpieczeniowej warto zadać sobie pytanie, czy nie jest to dobry moment na zakup właściwej polisy. Pytanie jest tym bardziej uzasadnione, że letnie promocje oferowane przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe są naprawdę godne uwagi.

Jedną z intratnych propozycji znaleźć można w Supermarkecie Ubezpieczeń Samochodowych w mBanku, gdzie BRE Ubezpieczenia TUiR S.A. oferuje klientom banku atrakcyjne ceny niektórych ubezpieczeń. Promocja obejmuje między innymi ochronę minicasco i ochronę prawną. Promocja trwa już od 2 czerwca, a zakończy się 31 lipca.

W ramach ubezpieczenia minicasco możemy skorzystać z niskiej ceny, wynoszącej zaledwie 15,90 zł miesięcznie. Z oferty może skorzystać każda osoba posiadająca samochód osobowy lub ciężarowy, którego wiek mieści się w przedziale od 3 do 14 lat. Ponadto rynkowa wartość samochodu nie może być niższa niż 5 tys. zł i wyższa niż 40 tys. zł. Dodatkowym warunkiem jest posiadanie przynajmniej jednego urządzania zabezpieczającego przed kradzieżą, a także pojazd z ważnym przeglądem technicznym.

Jeszcze bardziej atrakcyjna, przynajmniej pod kątem, ceny jest ochrona prawna oferowana przez BRE Ubezpieczenia. Już za 1,20 zł rocznie, a więc zaledwie 10 groszy miesięcznie możemy wykupić dodatkowy zakres ochrony, dzięki któremu w razie sporów z ubezpieczycielem wynikających ze zdarzeń komunikacyjnych nie musimy martwić się o koszty postępowania sądowego czy opłacenie wynagrodzenia radcy prawnego.

Skorzystanie z rozwiązań dostarczanych przez BRE Ubezpieczenia wymaga posiadania konta w mBanku. Jeśli jednak nie mamy założonego rachunku osobistego w tym banku, możemy zwrócić się z prośbą o otwarcie bezpłatnego konta służącego wyłącznie do obsługi polisy.

Marzena Kazbieruk