Sięgnij po 50 zł w promocji Lato z Kartą kredytową w BZ WBK

2014-07-17 13:36:06

Wakacje to okres wzmożonych wydatków. Każdemu przydałaby się dodatkowa gotówka na bilet lotniczy lub nocleg w wymarzonym hotelu. Naprzeciw tym oczekiwaniom wyszedł Bank Zachodni WBK, który pozwala zarobić na karcie kredytowej.

Karta kredytowa w Banku Zachodnim WBK to atrakcyjny produkt. Oprócz oczywistych korzyści płynących z posiadania karty kredytowej istnieje możliwość wzięcia udziału w promocji "Lato z kartą kredytową". To oferta skierowana do nowych oraz stałych klientów.

Warunki promocji

O kartę kredytową uprawniającą do udziału w promocji można zawnioskować telefonicznie lub przez Internet. Za każdą aktywność związaną z płatnością kartą klient uzyskuje punkty od banku. Za aktywowanie karty kredytowej przysługują 2 punkty. Za uruchomienie automatycznej spłaty kwoty minimalnej z rachunku klient otrzymuje 1 punkt. Za zwiększenie limitu na karcie o każde 1 500 zł otrzymać można z kolei aż 3 punkty. Każde wykonanie transakcji bezgotówkowej albo gotówkowej kartą kredytową BZ WBK lub kartą dodatkową na łączną kwotę min. 1 000 zł to 2 kolejne punkty.

Procedura dla nowych klientów banku

Aby skorzystać z promocji, należy po pierwsze zarejestrować się na stronie BZ WBK. Za 5 punktów klient otrzymuje 50 zł. Jest to nagroda gwarantowana, potwierdzona adnotacją w regulaminie promocji. Aż dziewięć osób, które zdobędą największą liczbę punktów, będzie mogło liczyć na nagrody rzeczowe, m.in. laptopy lub iPady. Pierwszą nagrodą jest laptop marki ASUS, drugą stanowi iPhone 4, zaś trzecia to aparat Sony.

Procedura dla dotychczasowych klientów banku

Jeżeli klient posiada już kartę kredytową BZ WBK, może zarejestrować się na stronie banku i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Należy w nim podać następujące dane: imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego, numer PESEL, adres e-mail. Banki coraz częściej mobilizują swoich klientów do aktywnego korzystania z poszczególnych produktów dostępnych w ich ofercie. Oprócz aktywacji kont osobistych mamy do czynienia z aktywacją kart kredytowych. Dzięki temu na korzystaniu z tego typu produktów klient może dodatkowo zarobić.

Tomasz Słupczyński

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam