Studiujesz? Załóż konto i zgarnij 50 zł od BZ WBK!

2014-08-07 17:12:25

Jesteś studentem i chciałbyś założyć rachunek bankowy? Bank Zachodni WBK przygotował dla Ciebie atrakcyjny wariant złożony z konta osobistego i karty kredytowej.

Młodzi ludzie coraz szybciej wkraczają w świat finansów, który bezpośrednio wiąże się z bankowością. Brak konta w banku to dzisiaj swego rodzaju kuriozum. Większość transakcji odbywa się elektronicznie, pieniądz wirtualny powoli wycofuje gotówkę. Dlatego banki przygotowują propozycje współpracy dla coraz młodszych klientów. W niektórych z nich można nawet dostać rachunek rozliczeniowy w wieku 13 lat. Strategia pozyskania klienta w bankach skupia się obecnie na udostępnianiu tańszych produktów w dogodnych pakietach. Właśnie taką ofertę wystosował ostatnio Bank Zachodni WBK.

Konto Godne Polecenia

Oferta studencka w BZ WBK polega na atrakcyjnych warunkach konta osobistego (Konto Godne Polecenia) z kartą kredytową. Dodatkowo student może korzystać bezpłatnie z bankowości mobilnej, która została niedawno okrzyknięta najbardziej innowacyjną na polskim rynku bankowym. Konto Godne Polecenia to rachunek bezpłatny. Klient może dokonywać przelewów za darmo, otrzymuje również bezpłatną kartę debetową.

Studencka karta kredytowa

Karta kredytowa skierowana jest do każdego studenta przed 26. rokiem życia, który ukończył minimum pierwszy semestr studiów. Dochody osoby starającej się o taką kartę kredytową muszą wynosić minimum 650 zł, niezależnie od źródła ich pochodzenia. Może nim być stypendium, wpłata od rodziców lub prace dorywcze.

E-bankowość

Kontrolę konta lub karty kredytowej umożliwi bankowość mobilna, czyli bankowość w telefonie. Dzięki niej można sprawdzać stan rachunku i dostępny limit na karcie kredytowej, zlecać przelewy (nawet z zeskanowaniem kodów QR) oraz korzystać z atrakcyjnych nagród za płatności. Za przetestowanie aplikacji mobilnej klient dostaje od banku bonus w wysokości 50 zł. Wystarczy wykonać dwie dowolne aktywności z rachunku: przelew mobilny na kwotę minimum 30 zł lub wypłata środków z bankomatu bez użycia karty.

Renata Grochowska

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam