Liberty Direct rozdaje zniżki na OC i AC dla nowych klientów

2014-07-31 11:10:05

Nowi klienci doceniani są nie tylko przez banki - dla osób, które do tej pory korzystały z usług innego towarzystwa ubezpieczeniowego lub nie korzystały z nich wcale, Liberty Direct przygotowało interesujące zniżki na OC i AC.

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Liberty Direct to profesjonalna i znana na świecie firma, która świadczy usługi ubezpieczeniowe w wielu krajach. Wśród produktów oferowanych przez Liberty Direct są także polisy OC i AC. Ubezpieczenie OC to obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, które pokrywa koszty szkód, które spowodowaliśmy prokurując wypadek. Polisa AC to z kolei produkt nieobowiązkowy, ale bardzo zalecany. Chroni ona nasz samochód w razie wypadku na drodze, kradzieży lub innego zdarzenia losowego. Dla nowych klientów, którzy chcą kupić jedną z tych polis Liberty Direct przygotowało aż pięć interesujących promocji.

Pierwsza promocja nosi nazwę "Zniżka dla krakowskich melomanów". Pod tą wielce oryginalną nazwą kryje się równie ciekawa propozycja. Jeśli jesteś osobą, która kupiła bilet w Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie, to możesz liczyć na 5 procentową zniżkę przy zakupie jednej z polis w Liberty Direct. Zniżka jest dostępna po okazaniu kodu promocyjnego.

Kolejną propozycją jest "Zniżka na zakup kartą kredytową". Jeżeli chcesz kupić polisę OC lub AC w Liberty Direct i tak się składa, że pragniesz zapłacić za nią jednorazowo kartą kredytową, możesz liczyć na zniżkę na poziomie 5 proc. Zniżka dotyczy także polis mieszkaniowych.

Trzecim rozwiązaniem promocyjnym jest "Podaruj znajomemu zniżkę". Ta promocja działa równie prosto jak poprzednie. Wystarczy, że jakiś znajomy ma już polisę w Liberty Direct. Jeśli podamy jego numer plisy podczas obliczania naszej składki, to otrzymamy od Liberty Direct zniżkę. Jeśli kupujemy pakiet OC to będzie to 50 zł, a jeżeli jest to pakiet OC plus AC, zniżka wyniesie 100 zł.

Równie atrakcyjnie przedstawia się promocja, w której za zakup polisy drogą internetową otrzymujemy zniżkę rzędu 5 proc. Co istotne ta internetowa zniżka łączy się z innymi promocjami i jest automatycznie wliczana do składki.

Na koniec warto wspomnieć o zniżce Liberty Direct przygotowanej dla fanów akcji "Bezpieczny Mały Pasażer". W tym przypadku kupujący pakiet OC + AC Standard może dostać aż 10 proc. rabatu. Do tego celu wystarczy podanie kodu dostępnego na www.facebook.com/BezpiecznyMalyPasazer.

Krótko mówiąc, Liberty przygotowało dla nowych klientów kuszące warunki.

Ilona Maciejuk