Oferta Private Banking najlepsza w ING

2014-07-08 17:51:15

ING Bank Śląski został zwycięzcą w rankingu Gazety Finansowej w kategorii "Najlepsze oferty Private Banking".

W rankingu Gazety Finansowej ING Bank Śląski zajął pierwsze miejsce, zostając liderem w kategorii „Najlepsze oferty Private Banking”. Spośród analizowanych propozycji oferta ING Private Banking otrzymała największą liczbę punktów.

W komentarzu do wyróżnienia dyrektor Departamentu Specjalistycznej Bankowości Doradczej w ING Banku Śląskim Jacek Taraśkiewicz wyraził wielkie zadowolenie faktem, iż oferta banku została doceniona przez fachowców. Taraśkiewicz podkreślił, że głównym celem ING jest ciągłe poszerzanie zakresu swoich usług i rozwijanie możliwości tak, aby dawać tym samym swoim klientom jeszcze więcej opcji i praktycznych rozwiązań.

Zwycięstwo w rankingu jest wynikiem bardzo dobrej oceny oferty ING Banku Śląskiego. Jej największymi atutami są bez wątpienia:

  • obsługa doradców z certyfikatem w dedykowanym oddziale,
  • szeroka dostępna oferta inwestycyjna,
  • możliwość negocjowania warunków współpracy,
  • brak opłaty za prowadzenie konta,
  • opcja umieszczania nadwyżek finansowym na Koncie Oszczędnościowym.

W swojej ofercie Private Banking ING Bank Śląski stawia na profesjonalną obsługę i komfort klienta. Fakt, że obsługą zajmują się wyspecjalizowani doradcy, sprawia, że jest ona znacznie bardziej efektywna niż standardowe rozwiązania oferowane w innych bankach. Oferta Private Banking powstała z myślą o klientach, których aktywa przekraczają sumę 500 tys. zł. Jest ona także skierowana do osób posiadających podobną wartość aktyw w innej walucie niż złotówki.

Clue propozycji ING Banku Śląskiego to maksymalizacja dostępnych możliwości dla klienta. Oznacza ona szeroki wachlarz opcji inwestycyjnych zarówno na rynku kapitałowym, jak i finansowym. Private Banking spod znaku ING to rzetelne i uczciwe rozmowy na temat preferencji i oczekiwań klienta, a także interesujące propozycje i nowe rozwiązania, które mogą mu przypaść do gustu. Oferta cechuje się dużą elastycznością i spersonalizowanym charakterem relacji.

Tomasz Słupczyński

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam