Bank Pekao mecenasem Przystanku Woodstock

2014-06-28 08:10:13

Bank Pekao zacieśnił swoją współpracę z WOŚP i został mecenasem Przystanku Woodstock.

Bank Pekao S.A., który współpracuje z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, w tym roku został mecenasem Akademii Sztuk Przepięknych obecnej na Przystanku Woodstock. Bank z okazji nowej edycji Przystanku wydał po raz kolejny specjalną kartę płatniczą oraz rozpoczął nowy konkurs.

Akademia Sztuk Przepięknych to od lat stały element Przystanku Woodstock. Jest ona miejscem ważnych rozmów, dyskusji oraz spotkań. Co ważne, Akademia daje uczestnikom możliwość porozmawiania z ludźmi ze świata kultury, sztuki, polityki oraz mediów. Obecność Akademii Sztuk Przepięknych pozwala spojrzeć na Przystanek Woodstock nie tylko jako na festiwal muzyczny, ale również wydarzeń kulturowe sensu stricto.

Z okazji nowej edycji Przystanku Woodstock wydano specjalną kartę prepaid. Jeśli ktoś jest zainteresowany posiadaniem jej, może zamówić kartę przez Internet. Istniej także opcja otrzymania karty na samym Przystanku Woodstock. Karta posiada opcję płatności zbliżeniowych MasterCard paypass. Oprócz karty, którą można zasilić przez Internet lub na samym festiwalu, Bank Pekao przygotuje na wydarzenie trzy bankomaty dla wygody uczestników Przystanku Woodstock.

Oprócz mecenatu i nowej edycji karty płatniczej Bank Pekao wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy zorganizuje w tym roku specjalny konkurs. Konkurs ma trwać od 18 czerwca do 18 lipca. Warunkiem uczestnictwa w nim jest wykonywanie transakcji kartą Woodstock lub aplikacją PeoPay, która jest podłączona do karty. Osoba, która wykona jak najwięcej transakcji w ten sposób, będzie miała możliwość wejścia na scenę z Jurkiem Owsiakiem i zapowiedzenia wybranego przez siebie konkursu. Co więcej, zwycięzca lub zwyciężczyni będzie mógł/mogła obejrzeć koncert prosto ze sceny. W konkursie będzie można zdobyć także drugą nagrodę, jaką jest skuter retro, który został ozdobiony grafikami autorstwa samego Jurka Owsiaka. Pozostałymi nagrodami w konkursie są rowery miejskie z grafikami oraz zasilone kart prepaid Pekao Woodstock.

Na koniec należy podkreślić, że współpraca Banku Pekao z WOŚP to nie tylko Przystanek Woodstock. Pekao to oficjalny Bankier Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co więcej, instytucja co roku przekazuje na działalność fundacji darowizny.  

Renata Grochowska

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam