Ubezpiecz firmę w Ergo Hestii

2014-06-25 09:46:00

Jeśli prowadzisz własną działalność gospodarczą zastanów się nad odpowiednią ochroną, umożliwiającą zabezpieczenia mienia i odpowiedzialności cywilnej. Ubezpiecz firmę w Ergo Hestii.

"Moja Firma" jest nowoczesnym pakietem, oferowanym przez Ergo Hestię. Pozwala na ochronę nie tylko od odpowiedzialności cywilnej ale również mienia danego przedsiębiorstwa. W skład opisywanej oferty wchodzą także ubezpieczenia komunikacyjne właścicieli oraz NNW zatrudnionych pracowników. Wymieniony wariant został uhonorowany nagrodą Lider Rynku w kategorii "Ubezpieczenie dla firm". Coraz więcej klientów decyduje się na takie rozwiązanie. Poniżej prezentujemy najważniejsze jego korzyści.

Przede wszystkim istnieje wiele możliwości ubezpieczenia dla firmy tego, co właścicielom wydaje się najbardziej wartościowe. taka ochrona obejmuje więc budynki i budowle, wytwarzane bądź sprzedawane mienie, wszystkie przedmioty należące do pracowników, biżuterię czy pieniądze. W dostępnym pakiecie istnieje możliwość ubezpieczenia także wyposażenia biura, środki zainwestowane w adaptację pomieszczeń albo jeśli dane przedsiębiorstwo przyjmuje przedmioty naprawiane i przechowywane przez firmę. Oczywiście to także ochrona przed odpowiedzialnością cywilną związaną z prowadzeniem danej działalności. Poza podstawowymi, wydawać by się mogło rzeczami Ergo Hestia proponuje swoim klientom także zabezpieczenie środków obrotowych przed rozmrożeniem oraz ochronę przed utratą dokumentów przed utratą bądź zniszczeniem. Jak widać za niewielką opłatą dodatkową można uzyskać szeroką gamę rozwiązań, pozwalającą w prawidłowy i spokojny sposób prowadzić własną firmę. Co lepsze w ramach podpisanej umowy, bez dodatkowych opłat Ergo Hestia pokrywa wszelkie koszty związane z prowadzeniem akcji ratowniczej, wyburzania, pożarnej czy odgruzowywania. Ponadto drobne przyrządy i sprzęty, związane np. z wymianą okna (rusztowanie, drabina itp.) zostają zakupione przez firmę ubezpieczoną, która na odstawie faktur uzyskuje pełen zwrot wyłożonych pieniędzy.

Ta niecodzienna propozycja skierowana jest do właścicieli małych firm, którzy chcą zabezpieczyć służbowy majątek ( warunkiem jest jego limit do kwoty 1 mln zł). Co ciekawe, jak większość firm ubezpieczeniowych, tak i Ergo Hestia oferuje swoim klientom różnorodne zniżki, przez co taka opcja opłaca się jeszcze bardziej.

Renata Grochowska