Ile zapłacisz za telefon bez umowy w Heyah?

2014-06-26 14:18:00

Zobowiązania wynikające z podpisywania umów z operatorami komórkowymi nie dla każdego są atrakcyjnym rozwiązaniem. Co jednak, jeśli nie chcemy podpisywać umowy, a zależy nam na nowym telefonie?

Podpisywanie umów z operatorami i wynikające z tego powodu zobowiązania dla wielu osób są trudne do zaakceptowania. Z tego powodu bardzo chętnie decydujemy się na oferty na kartę. W większości przypadków nie możemy wtedy liczyć na zakup nowego telefonu w atrakcyjnej cenie. Właśnie dlatego warto zwrócić uwagę na ofertę Heyah, gdzie po spełnieniu kilku warunków możemy kupić nowy telefon, bez konieczności podpisywania umowy.

Analizując ofertę telefonów bez umowy w sklepie Heyah, dowiadujemy się, że operator posiada w sprzedaży 7 modeli klasycznych telefonów. Ich ceny są zależne od tego, jak długo korzystamy już z oferty Heyah i jakie zasilenia zobowiążemy się wykonywać w przyszłości. Do wyboru mamy karty o nominale 30 i 50 zł, a także staż w Heyah na poziomie 12 lub 24 miesięcy. Oczywiście im dłuższy staż i wyższa zadeklarowana kwota przyszłych doładowań, tym na niższe telefony możemy liczyć.

Najnowocześniejszym modelem telefonu w ofercie Heyah jest smartfon LG Swift L3. Posiada on dotykowy ekran o przekątnej 3,2 cala, a także szereg zaawansowanych funkcji, włącznie z obsługą WiFi, GPS i odtwarzaczem mp3. Jego cena rozpoczyna się od 1 zł, a kończy na 289 zł.

Mniej zaawansowane telefony z kolorowym wyświetlaczem i tradycyjną klawiaturą fizyczną to wydatek rzędu 229-79 zł przy niskim stażu użytkownika w ofercie Heyah i 30 zł deklarowanej kwocie zasileń. Oczywiście po spełnieniu odpowiednich warunków ceny wszystkich telefonów spadają do 1 zł. W ofercie dostępne są telefony klasyczne, rozsuwane (typu slider), z klapką i smartfony. Nie są to oczywiście najbardziej zaawansowane modele na rynku, jednak można je zakupić w niskiej cenie i cieszyć się ich niewielkimi rozmiarami, żywotnymi bateriami i nie tylko podstawową funkcjonalnością, ale też wieloma dodatkowymi możliwościami, od robienia zdjęć i nagrywania filmów, po korzystanie z serwisów społecznościowych.

Renata Grochowska

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam