Nowe produkty dla firm od Toyota Banku

2014-06-10 09:07:00

Toyota Bank przygotował nowe oferty dla firm sektora MSP - są nimi rachunek bankowy oraz linia kredytowa. Rachunek firmowy jest elastycznym rozwiązaniem przygotowanym z myślą o małych i średnich firmach, przedsiębiorcy będą mieli dostęp do potrzebnej gotówki w dowolnym momencie dzięki przyznawanemu do konta limitowi kredytowemu.

Toyota Bank przygotował dla swoich klientów z sektora MSP rachunek firmowy z możliwością przyznania limitu kredytowego. Dzięki temu przedsiębiorcy będą mieli dostęp do dodatkowej gotówki, gdy będą tego potrzebowali. Ponadto posiadacze rachunku mają okazję skorzystać z ofert depozytów overnight oraz lokat od tygodniowych po 12-miesięczne.

Toyota Bank zachęca do skorzystania z najnowszej oferty z uwagi na fakt, że nigdy nie wiadomo, kiedy firma może potrzebować zastrzyku dodatkowych środków, co pomoże utrzymać jej płynność finansową. Dlatego według banku warto korzystać z produktów bankowych, które pomagają firmie sprostać finansowym wyzwaniom, a także są zabezpieczeniem przed różnego rodzaju nieprzewidzianymi sytuacjami.

Toyota Bank w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów z sektora MSP przygotował ofertę rachunku firmowego. Produkt, oprócz podstawowej obsługi finansowej, daje możliwość otrzymania limitu kredytowego. Limity przyznawane są indywidualnie klientom, którzy posiadają konto od minimum 3 miesięcy. Z linii kredytowej korzystać można w każdej chwili, jednak jeśli klient nie będzie z niej korzystał, nie poniesie opłat za niewykorzystaną część kredytu. Linia zostaje spłacana przy każdym wpływie środków, przywracana jest automatycznie jej wysokość. Prowizja i marża ustalane są również indywidualnie dla każdego przedsiębiorcy.

Przedsiębiorcy chcący założyć rachunek firmowy z limitem kredytowym w Toyota Banku, mogą liczyć także na inne udogodnienia. Do ich dyspozycji oddano atrakcyjne depozyty overnight, jak również lokaty tygodniowe, a także zakładane na okres od miesiąca do roku. Klient posiadający rachunek firmowy Toyota Banku ma do dyspozycji miesięcznie 1000 bezpłatnych przelewów internetowych, w tym przelewy do ZUS i US. Może bezpłatnie sprawdzać historię konta przez Internet, a także sprawdzać możliwość otrzymania bezpiecznych kart debetowych Quick Silver i kredytowych typu Charge Biznes Toyota.

Dzięki rachunkowi firmowemu z limitem kredytowym dla przedsiębiorców zwiększone zostanie ich bezpieczeństwo finansowe. Mogą oni bez problemów realizować czasowe i stałe zobowiązania. Ponadto dzięki dostępowi do systemu bankowości elektronicznej przedsiębiorcy mogą zarządzać płatnościami składek i podatków.

Żaneta Pilarska

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam