Banki rozdają rabaty płacącym w sklepach mobilne

2014-06-23 13:49:00

Płacenie w sklepach mobilnie może przynieść nam wiele korzyści. Również interesujące rabaty.

Banki starają się zachęcać swoich klientów do zakupów mobilnych i przy użyciu kart kredytowych. W tym celu oferują interesujące programy rabatowe. Jest to rozwiązanie, które może nam umożliwić nabycie bardzo fajnych rzeczy za niewielką sumę.

Programy rabatowe przede wszystkim wykorzystują program PAYBACK. Posiadają kartę płatniczą PAYBACK, możemy przy każdej transakcji zdobywać nowe punkty. Dotyczy to zarówno transakcji fizycznych, jak i internetowych. Punkty zbierają się na naszym koncie. Możemy je później wykorzystać po to, aby kupić wybrane produkty z katalogu PAYBACK. Punkty to jednak nie tylko możliwość zakupów. Punkty można zamienić także na specjalne kody rabatowe do wybranych sklepów. Program PAYBACK to program lojalnościowy, w którym uczestniczy m.in. Empiki i cały szeregiem sklepów internetowych. Dlatego też z perspektywy konsumenta wzięcie w nim udziału jest niezwykle korzystne. Karty PAYBACK oferowane są przez różne banki, więc jest w czym wybierać.

Ciekawy program rabatowy na trochę innych zasadach przygotował również Bank Zachodni WBK. Program obowiązuje od 16 do 29 czerwca 2014 roku i pozwala na dokonywanie promocyjnych zakupów w sklepach internetowych Answear.com i Sephora.pl. Warunkiem skorzystania z rabatu jest zrobienie zakupów przy pomocy serwisu Przelewem 24. W sklepie Sephora czeka na nas zniżka w wysokości 40 zł przy zakupie za minimum 250 zł. Z kolei w sklepie Answear przy zakupach za 300 zł możemy liczyć na rabat o wysokości aż 100 zł. Jak wziąć udział w programie? Realizując zamówienie, wystarczy wpisać kod rabatowy, a następnie zapłacić przy pomocy Przelewu24. Gdzie znajduje się kod rabatowy? W aplikacji BZWBK24 mobile. Odszukamy tam specjalną opcję Rabaty – Oferta specjalna.

Podsumowując, skorzystanie z programu rabatowego oferowanego przez banki to świetna okazja do dokonywania zakupów i zarabianie na tym. Zdecydowanie warto wziąć udział w takim programie, zwłaszcza że są one najczęściej organizowane ze sklepami, które oferują nam ogromny wybór wysokiej jakości produktów.

Tomasz Słupczyński

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam