PKO BP zachęca do korzystania z infolinii

2014-06-13 12:50:00

Contact Center PKO Banku Polskiego już 3. raz z rzędu zwyciężyło w badaniu infolinii bankowych Mystery Caller i Mystery Mailing, przeprowadzanym przez ARC Rynek i Opinia.

PKO BP to jedna z największych w Polsce instytucji bankowych, świadcząca usługi finansowe na bardzo wielu polach. W jej ofercie znajdziemy instrumenty finansowe skierowane do klientów indywidualnych oraz firm. PKO BP oferuje najnowocześniejszą obsługę bankową uwzględniającą konkurencyjne rachunki osobiste, lokaty, konta oszczędnościowe a także rozwiązania mobilne i internetowe. Firma, świadcząc usługi dla tak dużej rzeszy klientów w Polsce kładzie szczególny nacisk na jakość obsługi, czego najlepszym wyrazem jest profesjonalna infolinia.

Infolinia PKO BP jest czynna 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Taki sposób działania sprawia, że klient w każdej chwili może skontaktować się z bankiem, jeśli ma jakieś zapytanie lub jeśli pojawi się problem. Infolinia została zorganizowana w taki sposób, że zdobywanie informacji na temat produktów finansowych, a także sposobów rozwiązywania problemów jest ekspresowe. Bank stawia na szybkość obsługi, bardzo dobrze zdając sobie sprawę z tego, że to właśnie ona ma kluczowe znaczenie dla klienta. Nikt przecież nie dzwoni na infolinię banku po to, aby sobie po prostu z kimś porozmawiać.

Ogromnym atutem infolinii PKO BP jest świetnie wyszkolona, kompetentna kadra fachowców. Infolinia PKO BP służy nie tylko rozwiązywaniu problemów klientów banku. Daje ona także szerokie pole możliwości w zakresie zakładania rachunków czy też nabywania nowych produktów bankowych. Jest w ten sposób alternatywą dla korzystania z usług internetowych dla tych, którzy preferują kontakt z doradcą, choćby telefoniczny.

PKO BP posiada profesjonalnie zorganizowaną infolinię, która potrafi zapewnić najwyższej jakości obsługę praktyczną. Nieważne, w jakiej sprawie się zwrócimy do konsultanta podczas połączenia z nim, zawsze spotkamy się z profesjonalizmem osoby nas obsługującej, mogąc liczyć na szybkość działania. Właśnie ze względu na najwyższą jakość obsługi Contact Center PKO Banku Polskiego po raz trzeci zwyciężyło w badaniu infolinii bankowych przeprowadzanym przez ARC Rynek i Opinia, uzyskując ostatecznie 98,3 punktów na 100 możliwych.  

Tomasz Słupczyński