Zakra.pl sposobem na pożyczkę bez zaświadczeń

2014-06-13 11:56:00

Zakra.pl to serwis pożyczek społecznościowych, który pozwoli na pożyczenie pieniędzy bez zaświadczeń.

Pod nazwą Zakra.pl kryje się nowoczesny i profesjonalnie zorganizowany serwis pożyczek społecznościowych. Zakra.pl to marka na polskim rynku platform umożliwiających przeprowadzanie takich transakcji. Serwis łączy ze sobą wielu pożyczkodawców i pożyczkobiorców, zapewniając odpowiednie warunki techniczne dla tego typu transakcji.

Pożyczki społecznościowe to rozwiązanie kredytowe robiące furorę na polskim rynku usług finansowych. Coraz większa rzesza konsumentów decyduje się na taką formę pożyczania pieniędzy. Znajduje ona zainteresowanie szczególnie wśród osób, którym zależy z różnych powodów na ominięciu systemu bankowego podczas ubiegania się o finansowanie z kredytu. Pożyczki w Zakra.pl to świetna opcja szczególnie dla tych, którzy nie chcą przedstawiać zaświadczeń o swoich zarobkach, ani tym bardziej legitymować się szeregiem dokumentów. Takie procedury to chleb powszedni banków. W serwisach takich jak Zakra.pl nie ma jednak po nich śladu. Użytkownik wpisuje tylko podstawowe dane o sobie i na podstawie własnego oświadczenia staje się częścią społeczności serwisu.

Na platformie można działać jako pożyczkodawca lub pożyczkobiorca. Pierwsza rola jest idealnie skrojona dla tych, którzy posiadają nadwyżki kapitału i chcieliby na nich zarobić na własnych warunkach. Druga rola jest zaś przygotowana dla osób, które liczą na to, że w relacjach ze zwykłymi pożyczkodawcami uda im się wynegocjować lepsze warunki lub po prostu uniknąć żmudnych i często zbyt rygorystycznych procedur badania zdolności i wiarygodności kredytowej.

Platforma Zakra.pl została przejrzyście zaprojektowana, tak więc odnajdywanie aukcji i chętnych pożyczkodawców nie jest trudne. Relacje między stronami są regulowane dokładnie przepisami, które skrupulatnie określają, w jaki sposób możemy pożyczać pieniądze, a w jaki nie. Co istotne, serwis zostawia wiele swobody użytkownikom. Wiąże się to z rozbudowanymi opcjami komunikowania się, bo negocjowanie warunków jest podstawą pożyczek społecznościowych.

Pożyczki społecznościowe to rozwiązanie dla ludzi, którym zależy na możliwości zdobycia pieniędzy bez zaświadczeń i wszelkich obwarowań obecnych w systemie bankowym, ale także w wielu firmach pożyczkowych. Jest to alternatywa dla tego typu instytucji, która dzięki swojej przyjaznej użytkownikom konstrukcji jest atrakcyjną propozycją dla coraz większej liczby konsumentów.

Ilona Maciejuk