Jak przenieść numer telefonu do Heyah?

2014-05-23 17:04:00

Przeniesienie numeru telefonu do innej sieci komórkowej nie stanowi dzisiaj żadnego problemu. Operatorzy telefonii załatwiają lwią część formalności. W taki sposób zachęcają klientów do skorzystania ze swojej oferty.

Sieć komórkowa Heyah jest przykładem firmy, która od lat stosuje politykę prokliencką. Charakter kampanii reklamowych, które prowadzi, świadczy o pozytywnym nastawieniu do młodych ludzi i otwartości na innowacyjne rozwiązania.

Jak przenieść numer do Heyah?

Przeniesienie numeru do Heyah jest możliwe niezależnie od tego, czy klient ma telefon na kartę czy na abonament. W pierwszej kolejności należy wypełnić wniosek o przeniesienie użytkownika, pełnomocnictwo klienta Heyah, oświadczenie oraz kartę rejestracyjną. Wypełnione dokumenty należy przesłać faksem, listem poleconym na adres firmy lub dostarczyć osobiście. Jeśli numer jest przenoszony z innego abonamentu, procedura wygląda niemal identycznie. Po wypełnieniu wszystkich dokumentów należy w oświadczeniu zaznaczyć, od kiedy numer ma zostać przeniesiony. Do wspomnianych wyżej dokumentów należy dołączyć dokument tożsamości wraz ze zdjęciem. Operator Heyah ma 30 dni na rozpatrzenie naszego wniosku. Decyzja zostaje wysłana SMS-em. Nowa karta SIM z numerem telefonu zostanie wysłana do klienta pocztą na wskazany przez niego adres korespondencyjny.

Doładowanie z bonusem

Sieć komórkowa Heyah przygotowała kilka niespodzianek dla osób, które zdecydują się na przeniesienie numeru. Maksymalna nagroda to nawet 500 złotych! Dodatkowo każdy, kto zasili szeregi sieci Heyah, może liczyć na wiele ciekawych opcji promocyjnych telefonów komórkowych. Osoby zasilające konto poprzez serwis transakcyjny mBanku mogą wziąć udział w konkursie, w którym główną nagrodą jest 12.000 złotych. Wystarczy uzupełnić swoje konto kwotą minimum 5 złotych. Następnie należy zalogować się na stronie internetowej www.nagrody.heyah.pl poprzez unikalny kod SMS, który dostaniemy zaraz po doładowaniu. Kolejną przepustką do nagrody jest zabawa w grę w serwisie, która polega na losowaniu nagrody lub zebraniu punktów.

Renata Grochowska