Który bank w kwietniu 2014 pożyczy bez prowizji?

2014-04-17 12:33:00

Kredyt bez prowizji to wyjątkowo korzystne rozwiązanie w przypadku pożyczek na krótki czas. W których bankach w kwietniu 2014 znajdziemy pożyczki bez prowizji?

Ofertami kredytów bez prowizji powinni powinni zainteresować się przede wszystkim klienci, którzy planują spłatę pożyczki przed ustalonym w umowie terminem. Prowizja jest pobierana z góry, co sprawia, że uregulowanie kredytu gotówkowego z prowizją przed czasem może nie być opłacalne. Wiele banków ma w swojej ofercie produkty finansowe, którym nie towarzyszy wspomniana opłata.

Najtańszy kredyt bez prowizji w kwietniu 2014 oferuje ING Bank Śląski. W przypadku „Pożyczki Premium” akceptowane są różne źródła dochodów wnioskodawców, w tym kontrakty menedżerskie oraz umowy cywilnoprawne. Maksymalny okres kredytowania wynosi 8 lat. Oprocentowanie nominalne omawianego produktu bankowego zamyka się w granicach 8,3 proc., a poza atutem, którym jest zerowa prowizja, od spłacającego nie jest wymagane wykupienie ubezpieczenia. Korzystając z „Pożyczki Premium” w ING Banku Śląskim, wnioskodawca może wybrać dzień spłaty raty kredytowej, ponadto, z pożyczką wiążą się minimalne formalności, a wsparcie finansowe jest dostępne w usłudze bankowości online. Kredyt może być wykorzystany na dowolny cel lub może posłużyć konsolidacji i zastąpieniu rat pożyczek z innych banków jedną, bez konieczności dostarczania dokumentów dotyczących konsolidowanego zadłużenia. Na specjalnych warunkach z pożyczki w ING Banku Śląskim mogą skorzystać klienci, którzy użytkują rachunek bankowy w ING od minimum trzech miesięcy. Kolejnym warunkiem są regularne wpływy na konto, m.in. z tytułu umowy o pracę, emerytur, kontraktu menedżerskiego. Takie osoby nie mają obowiązku dostarczania do banku dokumentów potwierdzających wysokość uzyskiwanego dochodu.

Do klientów z rachunkiem bankowym w Eurobanku, kierowana jest kwietniowa oferta „Tani kredyt z kontem”. Pożyczka jest dostępna dla klientów, którzy zadeklarują przelewanie wynagrodzenia na konto w instytucji. Pożyczkobiorca ma zapewnioną możliwość swobodnego wyboru terminu raty kredytowej. Spłaty są realizowane w sposób automatyczny z konta klienta. Raz w roku klient ma szansę na wykorzystanie miesięcznej przerwy w spłacie kredytu. Nominalne oprocentowanie kredytu w ofercie „Tani kredyt z kontem” nie przekracza 8,7 proc.

Wśród kwietniowych ofert kredytów gotówkowych bez prowizji znajduje się również promocyjna oferta ING Banku Śląskiego. „Megapożyczka” wiąże się z oprocentowaniem nominalnym 9,8 proc. Od klienta wymaga się m.in. posiadania na własność nieruchomości. Kredyt może być zaciągnięty bez dodatkowego zabezpieczenia, a maksymalny okres spłaty wynosi 8 lat.

Ilona Maciejuk