Kwietniowe promocje tanich pożyczek pozabankowych

2014-04-24 18:07:00

Sięgając po pożyczki pozabankowe, by okazały się tanie, warto zwrócić uwagę na promocje. Sprawdźmy, jak przedstawiają się te dostępne w kwietniu.

Pożyczki, które można uzyskać bez zbędnych formalności w prywatnych firmach pożyczkowych, są w Polsce coraz popularniejsze. Wysokie wymagania stawiane wnioskodawcom ubiegającym się o kredyt w banku sprawiają, że dla wielu osób wsparcie finansowe w prywatnej instytucji to jedyna szansa na dodatkowe pieniądze. Na rynku pożyczek pojawia się coraz więcej atrakcyjnych ofert, umożliwiających skorzystanie z dogodnych warunków czy otrzymanie wyższych niż dotychczas kwot. Promocje są odpowiedzią na wzrastającą podaż. Jakie okazje czekają na klientów w kwietniu 2014 r.?

Pożyczkę pozabankową można otrzymać za pośrednictwem Internetu, w domu, gdy firma oferuje wizytę doradcy u klienta lub (jeśli instytucja działa stacjonarnie) w oddziale firmy. Popularne chwilówki zazwyczaj nie wymagają przedstawiania zaświadczeń o źródle czy wysokości uzyskiwanych dochodów.

W rankingu tanich pożyczek internetowych kwietnia 2014 r. pierwsze miejsce zajmuje oferta firmy Vivus.pl, gdzie klient ma szanse na maksymalną kwotę możliwą do otrzymania za pośrednictwem Internetu. W przypadku pierwszej pożyczki można liczyć na aż 1400 zł bez dodatkowych kosztów. Klient zwraca dokładnie taką kwotę, jaką otrzymał, baz naliczania prowizji czy odsetek wynikających z oprocentowania - o ile zwróci dług w terminie. Sięgając po kolejne zobowiązania i spłacając je regularnie, w Vivus.pl można otrzymać nawet do 3,5 tys. zł. 

Specjalne pożyczki samochodowe oferuje firma Motopożyczka. Zobowiązanie może być zaciągnięte na kwotę do 50 tys. zł na maksymalnie 48 miesięcy. Warunkiem otrzymania wsparcia finansowego jest ubezpieczenie samochodu w zakresie polisy AC i dokonanie cesji. Pożyczki są oferowane poprzez doradców.

Ciekawą ofertę z obsługą do domu oferuje Profi Credit. Od interesanta nie jest wymagana zgoda współmałżonka, a minimalny honorowany dochód klienta zaczyna się od 800 zł netto. Klienci mogą uzyskać do 10 tys. na maksymalny okres kredytowania wynoszący 48 miesięcy. Atutem pożyczki jest możliwość realizowania ratalnych miesięcznych spłat.

Za pośrednictwem Internetu można zaciągnąć także tanią pożyczkę w Kredito24.pl na okres 30 dni. Maksymalna kwota zobowiązania wzrasta wraz z kolejnymi spłacanymi regularnie zobowiązaniami i może wynieść do 2 tys. zł. Pożyczka jest darmowa dla klientów, którzy dokonają spłaty w ciągu 7 dni. Kolejne środki można otrzymać przez SMS.

Ilona Maciejuk