Preferencyjne kredyty dla rolników w Getin Banku

2014-05-23 17:04:00

Od pewnego czasu każdy rolnik zainteresowany zakupem maszyn i urządzeń marki Ursus może liczyć na preferencyjne warunki kredytu w Getin Noble Banku.

Zakup nowych maszyn i urządzeń to główny powód zaciągania kredytów przez rolników. Tego typu inwestycje należą do dość kosztownych i często wymagają zaangażowania dodatkowych środków. Z myślą o wszystkich klientach z branży AGRO, Getin Bank przygotował specjalną ofertę, opracowaną wspólnie z marką Ursus.

W ramach kredytu „Ursus” rolnicy i leśnicy mogą skorzystać z preferencyjnych warunków, które pozwolą zakupić niezbędne maszyny i urządzenia marki Ursus. Oferta Getin Banku jest niezwykle elastyczna i została skonstruowana z myślą o rolnikach, którzy mogą wnieść do 50 proc. wkładu własnego, ale też takich, którzy potrzebują sfinansowania 100 proc. wartości sprzętu.

W przypadku braku wkładu własnego rolnicy mogą liczyć niskie oprocentowanie, zmieniające się wraz z okresem spłaty. Przykładowo 2-letni kredyt na zakup ciągnika będzie oprocentowany stawką 1,99-procentową, natomiast taki sam kredyt, jednak z okresem spłaty wydłużonym do 5 lat będzie oznaczał zwiększenie oprocentowania do 2,99 proc.

Najciekawszą ofertę Getin Bank przygotował jednak dla osób, które będą w stanie wnieść wysoki wkład własny. W przypadku kredytu 50/50 i 3x33 procent bank gwarantuje zniesienie opłat prowizyjnych i odsetkowych. Oznacza to, że jeśli będziemy w stanie wpłacić 50 lub 34 proc. wartości pojazdu, pozostałą kwotę wpłacimy po roku (kredyt 50/50) lub po roku i dwóch latach (3x33) bez ponoszenia dodatkowych opłat. Są to propozycje znane szczególnie z rynku samochodowego, gdzie kredyty balonowe stanowią bardzo atrakcyjną formę finansowania zakupu nowego auta.

Bank gwarantuje ponadto uproszczone procedury przyznawania kredytu i minimalną ilość wymaganych dokumentów. Co więcej, w przypadku tradycyjnych kredytów możemy liczyć nawet na długi, 10-letni okres kredytowania. Wszelkie szczegóły oferty można poznać w punktach sprzedaży Ursus, a także na stronie internetowej producenta maszyn i urządzeń rolniczych.

Tomasz Słupczyński