Zakup samochodów z PKO Auto Leasing się opłaca

2014-04-02 16:08:00

Finansowanie samochodu kredytem lub leasingiem wiąże się z koniecznością przebrnięcia przez szereg ofert finansowych w celu znalezienia tej najtańszej. Gdy chcemy uzyskać korzystną propozycję leasingową, warto zainteresować się propozycją PKO Auto Leasing.

PKO Leasing to spółka, która przez ostatnie lata wypracowała niezwykle mocną pozycję na polskim rynku usług leasingowych. Dość powiedzieć, że w ostatnim roku zajęła trzecie miejsce pod względem udziałów w rynku, co oczywiście jest wynikiem atrakcyjnej oferty, przyciągającej coraz to szersze grono klientów. Spółka odnotowała jednocześnie największy wzrost sprzedaży, który był w głównej mierze zasługa jakości oferty skierowanej dla osób zainteresowanych finansowaniem pojazdów. Z racji tego przyjrzymy się bliżej ofercie PKO Auto Leasing.

W ramach oferty PKO Auto Leasing możemy sfinansować zakup samochodów osobowych i ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony, co jest standardową praktyką w zdecydowanej większości firm leasingowych. Na korzyść oferty PKO przemawia jednak fakt, że z jej oferty skorzystać mogą firmy z zaledwie 3-miesięcznym stażem na rynku, dla których leasing operacyjny i wszelkie korzyści podatkowe mogą być doskonałym rozwiązaniem.

Doradcy PKO Auto Leasing dbają o to, aby pomóc klientowi w znalezieniu możliwie najlepszego samochodu, który wpisze się w profil jego działalności i będzie stanowił wymierną korzyść i atut w prowadzeniu firmy. Jednocześnie możemy też bez problemu zasugerować interesujące nas rozwiązanie, a więc wskazać samochód, na który się zdecydowaliśmy, a PKO Auto Leasing postara się wynegocjować najlepsze warunki ze sprzedawcą, wliczając wszelkie uzyskane rabaty w niższy koszt rat leasingowych. Takie jasne i korzystne z punktu widzenia klienta rozwiązania z pewnością wpływają na wizerunek marki.

Dodatkowym atutem oferty PKO Auto Leasing jest możliwość zakupu pojazdu bez wkładu własnego. Ponadto wszelkie formalności są sprowadzone do minimum, a cała operacja może się zakończyć w przeciągu 24 godzin.

Oczywiście każdy leasingobiorca może też skorzystać z preferencyjnych warunków ubezpieczenia, obejmujących nie tylko pełen pakiet komunikacyjny, ale też ubezpieczenie na życie i ochronę prawną.

Ilona Maciejuk