Motopożyczka bez BIK alternatywą dla kredytów samochodowych

2014-04-25 11:14:00

Na zakup auta można brać nie tylko kredyty samochodowe, ale także pożyczki pozabankowe bez BIK. Jedną z nich oferuje Motopożyczka.

Zakup auta można sfinansować za pośrednictwem kredytu, który nie zawsze łatwo uzyskać. Formalności towarzyszące temu produktowi bankowemu mogą okazać się dość czasochłonne. Innym problemem bywa brak zdolności kredytowej klienta lub negatywna historia kredytowa zarejestrowana w BIK. W takiej sytuacji rozwiązaniem mogą okazać się pożyczki pozabankowe na zakup aut, a jedną z nich znajdziemy m.in. w ofercie Motopożyczki.

Sprawdź też: Dokąd po pożyczki bez dochodu?

Atutem pożyczki we wspomnianej instytucji jest możliwość uzyskania dodatkowych środków pieniężnych bez konieczności przedstawiania zaświadczeń o dochodach. Ponadto pożyczkę można uzyskać mimo negatywnych wpisów w raporcie BIK. Jedynym zabezpieczeniem pożyczanego kapitału jest nabywany samochód (zabezpieczenie w postaci przewłaszczenia na pojeździe).

Wśród klientów Motopożyczki akceptowane są wszystkie formy zatrudnienia oraz sposoby uzyskiwania dochodu. Wkład własny przy staraniu się o pożyczkę na zakup auta powinien wynosić minimum 40 proc. wartości pojazdu. Spłatę długu można rozłożyć na okres od 3 do 72 miesięcy. Maksymalna dostępna kwota to 100 tys. zł. Pożyczka jest udzielana z zerowym oprocentowaniem, a jej koszty stanowi prowizja, która wynosi 6 proc. za każdy miesiąc udzielonej pożyczki, choć istnieje możliwość obniżenia prowizji w indywidualnych przypadkach.

Sprawdź też: Sprawdź też: Kredyt online bez BIK-u

By podpisać umowę pożyczkową wystarczy dowód osobisty oraz prawo jazdy lub paszport. Decyzja kredytowa zapaść ma najpóźniej w 24 godziny po złożeniu wniosku o finansowanie. Firma dodatkowo udziela pożyczek na dowolny cel pod zastaw posiadanych już samochodów. Wiek zastawianego auta nie może przekraczać 12 lat i posiadać tylko jednego właściciela.

Marzena Kazbieruk