Prezentujemy promocje pożyczek pozabankowych w marcu 2014

2014-03-19 23:09:00

Skorzystanie z oferty pozabankowej firmy pożyczkowej wcale nie musi być złym rozwiązaniem, szczególnie jeśli uda nam się skorzystać z aktualnych promocji. Na jakie promocje możemy liczyć w marcu 2014 roku?

Usługi firm pożyczkowych, prowadzących działalność pozabankową, kojarzą się przede wszystkim z wysokimi kosztami i ukrytymi opłatami. Początki działalności tego typu firm na rynku finansów obarczone były sporym ryzykiem i wielu klientów stało się ofiarami rozwiązań proponowanych przez lichwiarzy. Obecnie sytuacja uległa dość dużej zmianie, a korzystanie z usług najbardziej znanych pożyczkodawców wiąże się ze znacznie klarowniejszymi warunkami spłaty wierzytelności, które dokładnie pozwalają nam zaplanować i przemyśleć cały proces zaciągnięcia i zwrotu pożyczki. Co więcej, niejednokrotnie możemy liczyć też na atrakcyjne warunki kredytowania, które wynikają z aktualnych promocji.

Obecnie jedną z najciekawszych ofert na rynku pożyczek pozabankowych może pochwalić się firma Kredito24. Standardowo klient może pożyczyć tam kwotę do 2000 zł, a jeśli spłaci dług w ciągu tygodnia, nie będzie musiał regulować odsetek. Jeśli więc zależy nam na chwilowym zastrzyku gotówki i wiemy, że już po kilku dniach będziemy w stanie spłacić takie zobowiązanie, oferta promocyjna Kredito24 może być bardzo ciekawym rozwiązaniem. Niestety, promocja dotyczy tylko nowych klientów.

Warto również zwrócić uwagę na propozycje firm, które oferują preferencyjne warunki klientom, korzystającym z ich usług po raz pierwszy. Do grona takich firm należy między innymi Vivus. W tym przypadku możemy liczyć na to, że pierwsza pożyczka (do 1400 zł) będzie darmowa, o ile zmieścimy się w umownym terminie spłaty, czyli 30 dniach. Warto zwrócić uwagę na fakt, że poza promocją, a więc przy każdej kolejnej pożyczce w Vivus, koszty obsługi pożyczki znacznie wzrastają ze względu na pobieraną przez wierzyciela prowizję.

Ciekawą propozycję kieruje do klientów również Provident, który daje możliwość odstąpienia od umowy w terminie nawet do 28 dni od dnia jej podpisania. Jeśli warunki pożyczki nie będą nas satysfakcjonowały, możemy bez dodatkowych konsekwencji zwrócić tylko pożyczoną kwotę.

Jeśli jesteśmy zmuszeni do skorzystania z ofert firm pozabankowych, warto poświęcić trochę czasu na znalezienie promocji, które mogą znacznie obniżyć całkowity koszt takiej pożyczki. Może się wówczas okazać, że usługi firm pozabankowych okażą się jeszcze tańsze niż usługi banków.

Marzena Kazbieruk