Czy szybkie pożyczki bez BIK i KRD przez Internet to dobre rozwiązanie?

2014-02-17 13:34:00

Przed wszystkimi żądnymi szybkiego dostępu do dodatkowej gotówki Internet otwiera nowe możliwości - skorzystanie z pożyczek online, nawet bez sprawdzania BIK-u i KRD.

Osoby, które rozglądają się za szybką pożyczką bez BIK i KRD muszą pamiętać, że podobnych kredytów na pewno nie uzyskają w banku. Jeśli zależy nam na pożyczeniu pieniędzy bez konieczności posiadania nieskazitelnej historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej czy bez wpisów w Krajowym Rejestrze Dłużników, musimy zwrócić się o finansowe wsparcie do firm pożyczkowych. Jest to jedyny sposób na uzyskanie dodatkowej gotówki w takiej sytuacji.

W tej chwili coraz częściej możemy zaciągać ekspresowe pożyczki przez Internet. Firmy pożyczkowe jeszcze kilka lat temu oferowały swoje usługi głównie w swoich oddziałach. Wymagało to od osoby, która chciała pożyczyć pieniądze, wybrania się do konkretnej placówki i rozmowy w sprawie pożyczki w cztery oczy z doradcą. Obecnie takie rozwiązanie jest tylko jedną z wielu dostępnych opcji. Wachlarz rozwiązań poszerzył się o możliwość pożyczania pieniędzy na pośrednictwem Internetu, co z kolei szybko stało się bardzo popularnym rozwiązaniem dla wielu Polaków znajdujących się w potrzebach finansowych.

Szybkie pożyczki bez BIK i KRD w Internecie są dostępne na stronach wielu firm pożyczkowych. Jeśli chodzi o zasady kredytowania, to w zasadzie niewiele różnią się od wymagań i obowiązków stawianych wobec pożyczkobiorcy w sytuacji, gdy pojawia się po finansowanie osobiście w placówce stacjonarnej danej firmy pożyczkowej. Cała różnica polega właściwie jedynie na odmiennej formie samego wniosku pożyczkowego - składając go droga internetową wszystkie niezbędne dane wpisujemy w odpowiednie pola interaktywnego formularza sami.

Pożyczki przez Internet to dobre rozwiązanie dla osób, którym szczególnie zależy na czasie. W siedzibie firmy pożyczkowej dostajemy pieniądze do ręki. W rozwiązaniu sieciowym pieniądze przelewane są na nasze konto, więc możemy się spodziewać ich stosunkowo szybko, z zależności od tego w jakich bankach swoje konta posiadają wnioskodawca i pożyczkobiorca.

Ilona Maciejuk