Zgarnij 500 zł za zaciągnięcie kredytu gotówkowego w Banku BPH

2014-01-16 23:52:00

Nagroda za przystąpienie do kredytu? Czemu nie! Na taki pomysł wpadł Bank BPH i do końca lutego bieżącego roku nagradzać będzie kredytobiorców kuponami premiowymi Sodexo o wartości nawet 500 zł.

Chętni przystępujący do kredytu gotówkowego w Banku BPH mogą otrzymać nagrodę w postaci kuponu premiowego na kwotę nawet 500 zł. Promocyjna oferta dotyczy klientów indywidualnych. Aby otrzymać bonus, wysokość wnioskowanego kredytu nie może być niższa niż 5000 zł. Nagrodę w postaci kuponu premiowego Sodexo można wykorzystać na zakupy w oznaczonych punktach handlowo-usługowych na terenie całego kraju. Wykaz punktów honorujących bony znaleźć można na stronie www.dlaciebie.sodexo.pl/kupony.

Wartość otrzymanego bonu zależy od kwoty udzielonego kredytu brutto, czyli kwoty pożyczanej powiększonej o prowizję i koszty ubezpieczenia. Klient otrzyma kupon o wartości od 20 zł, jeśli kwota kredytu będzie oscylowała w przedziale od 5000 zł do 7500,99 zł. Przy kredytach powyżej 120 000 zł klient może zyskać nawet 500 zł. Największą pożyczkę można otrzymać w kwocie 150 000 zł. Bank zastrzega sobie możliwość wymiany nagrody na nagrodę pieniężną lub na nagrodę innego rodzaju. Kupon zostanie wysłany w terminie 7 dni od daty uruchomienia kredytu. Zostanie on przekazany listem poleconym.

Przystępując do kredytu gotówkowego w Banku BPH, klient nie musi podawać celu, na jaki potrzebna jest mu gotówka. Maksymalny okres kredytowania wynosi 96 miesięcy, minimalny pół roku. BPH proponuje kredytobiorcom przy tym dodatkowy produkt w postaci ubezpieczenia na wypadek sytuacji losowych, mogących być przeszkodą w spłacie kredytu.

Do kredytu mogą przystąpić zarówno obecni, jak i nowi klienci BPH. Wnioski kredytowe można składać w placówkach banku, a także drogą elektroniczną poprzez jego stronę internetową lub za pośrednictwem infolinii. Wstępną decyzję o przyznaniu kredytu można otrzymać w trakcie pierwszej wizyty w oddziale bądź wypełniając formularz na stronie internetowej. Wysokość pożyczki, jaka może zostać przyznana, uzależniona jest od oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Tym, co wyróżnia BPH, jest fakt, że konsument ma aż 21 dni na odstąpienie od umowy kredytowej, bez ponoszenia z tego tytułu żadnych opłat.

Każda osoba z promocyjnego kredytu może skorzystać tylko raz. Nagrody będą przyznawane do końca lutego 2014 roku. Istnieje jednak możliwość, że Bank BPH przedłuży promocję na kolejne miesiące.

Marzena Kazbieruk