Szukasz szybkiego kredytu gotówkowego bez BIK? Weź go przez Internet

2014-02-06 09:32:00

Kredyt gotówkowy dla wielu osób mógłby być skutecznym rozwiązaniem przejściowych problemów finansowych, jednak na drodze ku jego zaciągnięciu stoi kilka przeszkód i uniedogodnień, takich jak problemy w BIK czy konieczność przebrnięcia przez uciążliwe procedury weryfikacji zdolności kredytowej. Rozwiązaniem tych problemów może być szybki kredyt gotówkowy bez BIK zaciągany przez Internet.

Uzyskanie kredytu w banku nieodzownie wiąże się z pewnymi niedogodnościami. Bardzo często wśród nich wymienia się proces badania zdolności kredytowej wnioskodawcy, a także czas oczekiwania na pieniądze. Niestety istnieją też bariery, które wręcz uniemożliwiają zaciągnięcie pożyczki w banku, a do tych należy przede wszystkim negatywna historia w BIK-u.

Możesz pożyczyć bez BIK-u!

Jeśli w przeszłości mieliśmy problemy ze spłatą zobowiązań kredytowych, możemy być też pewni, że zostało to odnotowane w Biurze Informacji Kredytowej. Posiadania jakichkolwiek zaległości, przekładające się na niską ocenę scoringową, oznacza dla klientów nic innego, jak tylko brak szans na zdobycie kolejnych kredytów w instytucjach bankowych. Jeśli jednak zależy nam na zdobyciu pieniędzy i mamy pewność, że będziemy w stanie spłacać kolejne raty, to dobrym rozwiązaniem mogą być szybkie kredyty gotówkowe bez BIK, dostępne między innymi przez Internet.

Sprawdź: Czy tani kredyt gotówkowy bez BIK-u w ogóle istnieje?

Szukaj w wybranych firmach pożyczkowych

Na polskim rynku finansowym działa obecnie wiele firm pożyczkowych, które oferują tego typu rozwiązania. Wiąże się to z dużymi możliwościami wyboru najkorzystniejszej oferty pożyczki, bo to ten rodzaj kredytów konsumenckich jest domeną pozabankowych instytucji pożyczkowych. Jeśli zdecydujemy się na szybki kredyt gotówkowy bez BIK przez Internet, powinniśmy też mieć świadomość warunków, na jakich zostaną nam przyznane pieniądze, a także ewentualnych konsekwencji, jakie mogą pojawić się w przypadku problemów ze spłatą wierzytelności.

Nie licz na wysokie kwoty

Pożyczki w maksymalnej wysokości oferowane przez tego rodzaju firmy opiewają zazwyczaj na kwoty nie wyższe niż 2-3 tysiące złotych. Zazwyczaj jednak limit jest znacznie niższy i w przypadku pierwszego skorzystania z usług danej firmy limit często wynosi nawet poniżej tysiąca złotych. Warto również wiedzieć, ze okres spłaty takiej pożyczki również jest bardzo krótki i wynosi zwykle około 1-3 miesięcy. Raty w wielu przypadkach należy spłacać co tydzień. Konsekwencją opóźnień w spłacie zobowiązań są wysokie odsetki karne, które mogą znacznie zwiększyć koszt całej pożyczki i tak kosztującej z reguły znacznie więcej niż bankowe kredyty gotówkowe.

Pożyczaj rozsądnie

W określonych przypadkach szybkie kredyty gotówkowe bez BIK zaciągane przez Internet mogą być jednak jedynym rozwiązaniem, jakie pozwoli wyjść z finansowych tarapatów. Elementem przesądzającym o słuszności decyzji o skorzystaniu z nich jest pewność, że będziemy w stanie spłacić wierzytelność w terminie.

Marzena Kazbieruk