Najtańszy kredyt gotówkowy na dowód dostaniesz w...

2014-01-20 17:04:00

Nie w każdym banku otrzymamy pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach, ponadto takie rozwiązanie może okazać się droższe od kredytów zaciąganych na standardowych warunkach. W jakich bankach znajdziemy najtańszy kredyt gotówkowy na dowód w styczniu 2014?

Kredyt gotówkowy bez przedstawiania zaświadczeń o dochodach z reguły łatwiej uzyskać stałym klientom banku, którzy posiadają już rachunek osobisty w danej instytucji. Nowi klienci są zazwyczaj w nieco gorszej sytuacji, ponieważ banki często wymagają od nich udokumentowania zarobków, jeśli nie w formie zaświadczenia od pracodawcy, to przynajmniej w postaci wyciągu z konta bankowego. Dobrze przy tym wiedzieć, że pożyczka bez zaświadczeń o dochodach oznacza zazwyczaj mniejsze kwoty kredytowania, a zarazem wyższe koszty zobowiązania (choć nie jest to regułą).

Sprawdź też: Pożyczka na oświadczenie - czy można skłamać o zatrudnieniu?

Najtańsze kredyty gotówkowe

Jeden z najtańszych kredytów gotówkowych bez konieczności przedstawiania dokumentów o zarobkach oferuje Deutsche Bank. Wysokość RRSO oferowanej pożyczki zaczyna się od 9,91 proc. Na uzyskanie pieniędzy bez zaświadczeń o zarobkach mogą liczyć osoby pracujące na umowę o pracę, a także wybrani klienci spośród grupy wykonujących wolne zawody, m.in. adwokaci, radcy prawni, sędziowie, notariusze, księgowi, architekci, weterynarze, nauczyciele.

Klienci ING Banku Śląskiego, którzy posiadają rachunek osobisty w banku od minimum 3 miesięcy, mogą rozpocząć starania o wsparcie finansowe bez dodatkowych formalności związanych z koniecznością potwierdzenia zarobków. Kwota, jaką bank jest w stanie im zaproponować, zamyka się w granicach 100 tys. zł. Na pożyczkę mogą liczyć także osoby o regularnych wpływach na konto z tytułu kontraktu menedżerskiego, sportowego, żołnierskiego, umowy o pracę, zasiłku, renty, emerytury, stosunku służbowego, zarobkowania w służbach mundurowych.

Kredyt na dowód przez Internet

Banki internetowe zapewniają możliwość uzyskania kredytu bez zaświadczeń o dochodach przy regularnych wpływach na prowadzonych w ramach danych instytucji rachunek bankowy.

Sprawdź też: Kredyt na oświadczenie czy na wyciąg - co opłaca się bardziej?

mBank umożliwia także uzyskanie kredytu bez konieczności przedstawiania zaświadczeń o zarobkach, nawet jeśli pensję otrzymujemy na konto w innym banku - dzięki specjalnej aplikacji Importer możemy przesłać dane o zarobkach wpływających na ROR w innym banku, dzięki czemu nasze źródło dochodu zostanie zweryfikowane, a my nie będziemy musieli dostarczać kredytodawcy żadnych zaświadczeń.

Ilona Maciejuk

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam