Toyota Bank: Innowacyjny Plan Oszczędzania na Toyotę Yaris

2010-02-04 10:40:36

Toyota Bank wprowadził Innowacyjny Plan Oszczędzania, który umożliwia systematyczne i efektywne gromadzenie środków na zakup Toyoty Yaris.

Wpłata początkowa wynosi min. 2 tys. zł. Co miesiąc przez kolejne 12, 18 lub 24 miesiące należy dopłacać co najmniej 200 zł. Liczba i kwota miesięcznych wpłat nie jest limitowana, klient powinien dokonać co najmniej jednej miesięcznej wpłaty powyżej zadeklarowanego minimum.
Bank oprocentowuje wpłacone środki na poziomie  5,50 proc. Oprocentowanie jest  zmienne a odsetki kapitalizowane są co kwartał. Klienci, którzy dotrzymają zadeklarowanego okresu oszczędzania i systematycznych miesięcznych dopłat otrzymają od banku premię odsetkową w postaci dodatkowego 35 proc. kwoty należnych odsetek dla osób, które zdecydują się nabyć Toyotę Yaris w sieci salonów w Polsce i częściowo sfinansują zakup kredytem lub leasingiem, albo dodatkowego 15 proc. kwoty należnych odsetek dla tych klientów, którzy nie zdecydują się na sfinansowanie zakupu kredytem lub leasingiem. W ten sposób oprocentowanie Innowacyjnego Planu Oszczędzania może sięgać nawet 7,43 proc.
 
Co sądzisz o kredycie samochodowym w Toyota Bank? Podziel się swoją opinią na naszum forum!
 
Comperia.pl

 

Ekspert Comperia.pl