T-mobile Usługi Bankowe udostępnia możliwość płacenia BLIKIEM na numer telefonu

2020-01-07 11:55:48

Od kilku już lat użytkownicy BLIKA mogą cieszyć się bardzo wygodną funkcjonalnością - przelewem na numer telefonu. T-Mobile Usługi Bankowe jest kolejnm bankiem, udostępniającym tę możliwość.

Przelewy na telefon za pomocą BLIKA z miesiąca na miesiąc zyskują na popularności, z tego też powodu T-Mobile Usługi Bankowe zdecydował się wprowadzić tę możliwość dla swoich klientów. Przekazanie środków w ten sposób wymaga, by zarówno odbiorca i nadawca posiadali BLIKA z opcją przelewu na telefon. Nie jest wymagane wówczas podanie numeru konta bankowego, wystarczy numer telefonu. Jest on bowiem przypisany do rachunku bankowego.

Przelewy na telefon realizowane są w trybie natychmiastowym, zarówno w dni powszednie, jak i w weekendy i dni świąteczne. Nie ponosi się jednak dodatkowej opłaty, jak w ma to miejsce w przypadku zlecenia takiego przelewu poprzez konto bankowe.

Z płatności na telefon za pomocą BLIKA korzystać można także w Aliorze, Millennium, Credit Agricole, Getin Banku, ING, mBanku, PKO BP, Santanderze i Pekao.

Marzena Kazbieruk