Promocja-sfinansuj pojazd z BZ WBK Leasing, a polisę odnowisz po tej samej cenie

2011-11-17 10:10:06

BZ WBK Leasing wystosował do przedsiębiorców specjalną ofertę - finansując nowy samochód osobowy i korzystając z udostępnianego pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych, w 2012 r. otrzyma się odnowioną polisę ubezpieczeniową w tej samej cenie. Ta promocja potrwa do końca grudnia br.

Jak przewidują eksperci BZ WBK, w 2012 roku będziemy świadkami dalszego wzrostu cen polis komunikacyjnych. Z ich szacunków wynika, że podwyżki cen ubezpieczeń komunikacyjnych sięgnęły nawet 30 proc. Choć dotychczas dotykały głównie klientów indywidualnych, w 2012 roku więcej mogą płacić przedsiębiorcy. W związku z przewidywaną wzrostową tendencją cen ubezpieczeń dla klientów firmowych, BZ WBK zdecydował się zaproponować im specjalną ofertę. Promocja polega niejako na „zamrożeniu” ceny ubezpieczeń komunikacyjnych. Każdemu klientowi BZ WBK Leasing, który (1) zawrze do końca roku umowę leasingu bądź pożyczki dotyczącej fabrycznie nowego samochodu osobowego, a także (2) wykupi udostępniony przez BZ WBK (we współpracy z TUiR Warta oraz STU Ergo Hestia) pakiet ubezpieczeniowy (AC, OC, NW, Assistance) o sumie ubezpieczenia auto casco ponad 40 tys. zł (dla ubezpieczenia w TUiR Warta) lub 60 tys. zł (dla ubezpieczenia w STU Ergo Hestia), polisa ubezpieczeniowa zostanie przedłużona na kolejny rok po tej samej cenie.

Z oferty mogą skorzystać te firmy, które w BZ WBK Leasing finansują flotę liczącą nie więcej niż pięć samochodów, a w pierwszym roku trwania polisy wykażą się bezszkodowością.

Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl