Promocja pakietu produktów w Lukas Banku

2010-01-06 10:43:41

LUKAS Bank wprowadził kolejną promocję, która obejmuje kredyt samochodowy, konto oraz kartę kredytową FURORA. Od początku stycznia posiadacze aktywnych kont osobistych oraz firmowych w LUKAS Banku i osoby, które otworzą je zaciągając kredyt samochodowy mogą liczyć na obniżoną nawet do 50 proc. prowizję na kredyt samochodowy.

Od początku stycznia posiadacze aktywnych kont osobistych oraz firmowych w LUKAS Banku i osoby, które otworzą je zaciągając kredyt samochodowy mogą liczyć na obniżoną nawet do 50 proc. prowizję na kredyt samochodowy. Konto w Lukas Banku zapewnia również klientom wygodną spłatę rat za pomocą stałego zlecenia. Promocja obowiązuje do odwołania, obejmuje samochody nowe i używane. Nie ma znaczenia czy pojazd kupimy w salonie, komisie czy na giełdzie.
 
Zaciągając kredyt samochodowy klienci liczyć mogą także na dodatkowy rabat przy zakupie paliwa. Zniżka w wysokości 5 proc. obejmuje płatności na stacjach benzynowych dokonane kartą kredytową FURORA LUKAS Banku. Promocja dotyczy kart już wydanych oraz nowo wydanych do kredytu samochodowego do 31 marca. Tańsze tankowanie potrwa 3 lata. Zwrot 5 proc. wydanej kwoty następuje w postaci eZłotych. Posiadacz takiej karty będzie mógł uczestniczyć również w wielu innych promocjach organizowanych w multipartnerskim programie lojalnościowym FURORA LUKAS Banku.
 
Chcesz podyskutować o kredytach samochodowych? Zapraszamy do dyskusji na naszym forum!

Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl