MultiBank: atrakcyjne warunki cenowe dla kredytów samochodowych

2010-05-10 15:16:03

MultiBank obniżył średnio o 2,01 – 2,30 pkt. proc marże dla kredytów samochodowych w złotych. Zakup pojazdu i dodatkowe wydatki do wartości 130 tys. zł można sfinansować kredytem na uproszczonych warunkach.

Oferta dotyczy zakupu pojazdów nowych i używanych do 3 lat. Oprocentowanie kredytów dla samochodów nowych kształtuje się na poziomie od 5,75 proc. Osoby, które przedstawią zaświadczenie o dochodach mogą otrzymać do 200 tys. zł kredytu bez wkładu własnego. Maksymalny okres kredytowania wynosi 10 lat, a maksymalna wysokość wskaźnika LTV 125 proc. Kredyt bez zaświadczenia o zarobkach objęty jest ubezpieczeniem spłaty (Pakiet MultiBezpieczny). Klient ponosi również koszt prowizji w wysokości 3 proc. (może podlegać negocjacjom).
 

Z kredytu auto-moto mogą korzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci MultiBanku, którzy planują zmianę samochodu, refinansowanie wcześniejszego zakupu na podstawie faktury lub przeniesienie zobowiązania z innego banku. Maksymalna kwota kredytu auto- moto wynosi 350 tys. zł. Bank nie pobiera prowizji w przypadku częściowej lub całkowitej wcześniejszej spłaty kredytu. Możliwość kredytowania do 120 miesięcy. Kredyt dostępny w złotych, euro, franku szwajcarskim oraz dolarze amerykańskim. Bank wymaga zabezpieczenia w postaci cesji praw z polisy AC i częściowego przewłaszczenia.

Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl