mBank wydłuża promocję kredytów samochodowych w EUR

2010-07-22 15:28:20

Podpisując umowę o kredyt samochodowy do 31 sierpnia br., klienci mBanku nadal mogą skorzystać z promocyjnych warunków oferty, w ramach której bank obniża oprocentowanie kredytów w euro o 2 pkt. proc. (w stosunku do standardowej oferty) oraz prowizję w całym okresie kredytowania (wynosi ona 2 proc. bez względu na okres kredytowania i wiek pojazdu). Bank oferuje również promocyjne warunki refinansowania kredytu z innego banku.

W promocji mogą wziąć udział klienci mBanku, posiadający i prawidłowo obsługujący przynajmniej jeden produkt kredytowy w mBanku od minimum sześciu miesięcy, lub korzystający z rachunku eKONTO, na który dokonywane są regularne wpływy (także od minimum sześciu miesięcy).
Kredyt samochodowy w euro w mBanku może być przeznaczony na zakup nowego lub używanego pojazdu osobowego albo pojazdu ciężarowego o masie do 3,5 tony.
 
Minimalna kwota kredytu wynosi 5 tys. zł, maksymalna 350 tys. zł (130 tys. w przypadku refinansowania), w tym do 100 tys. zł bez wkładu własnego. okres kredytowania może wynieść od 6 miesięcy do 10 lat.

Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl