mBank: kredyt samochodowy również w euro

2010-05-24 11:07:12

mBank rozszerzył ofertę kredytów samochodowych dostępnych dotychczas w złotych polskich oraz frankach szwajcarskich, o kolejną walutę- euro. Stali Klienci otrzymają dodatkowo kredyty w euro z obniżonym oprocentowaniem i prowizją.

W ramach promocji dla stałych klientów - „Kredyt po EURopejsku”- bank obniża oprocentowanie o 2 pkt. proc. w stosunku do standardowego, a także zmniejsza prowizję za udzielenie w całym okresie kredytowania (2 proc. bez względu na okres kredytowania i wiek pojazdu).   Promocyjne warunki obejmują również refinansowanie kredytu z innego banku- oprocentowanie niższe o 2 pkt. proc. niż podane w Tabeli Oprocentowania.
W promocji udział wziąć mogą wszyscy klienci, którzy posiadają i prawidłowo obsługują przynajmniej jeden produkt kredytowy w mBanku od minimum sześciu miesięcy lub posiadają rachunek eKONTO, na który dokonują regularnych wpłat (także od minimum sześciu miesięcy).  Promocja potrwa do 20 lipca br.
Kredyt samochodowy w euro w mBanku może być przeznaczony na zakup nowego lub używanego pojazdu osobowego albo pojazdu ciężarowego do 3,5 tony. Minimalna kwota kredytu, tak samo jak w przypadku innych walut, wynosi 5 tys. zł. Maksymalna kwota kredytu może wynieść nawet 350 tys. zł (130 tys. w przypadku refinansowania), w tym do 100 tys. zł bez wkładu własnego. Okres kredytowania może wynieść od 6 miesięcy do 10 lat.
 
Comperia.pl
Ekspert Comperia.pl