Lokaty bezpiecznym sposobem na pomnażanie oszczędności

2013-10-23 12:47:21

Warto oszczędzać i jesteśmy tego coraz bardziej świadomi. Coraz więcej osób deklaruje chęć odpowiedzialnego zarządzania swoimi finansami i podchodzi do tego racjonalnie, analizując różne możliwości i oferty instytucji finansowych. Większość z nas ceni sobie oszczędzanie bezpieczne i takie, które gwarantuje z góry znany, określony w umowie zysk. Dlatego tak duża popularnością cieszą się lokaty terminowe. Santander Consumer Bank wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom proponując klientom atrakcyjne lokaty terminowe.

Sprawdź ofertę Santander Consumer Banku!

Co proponuje Santander Consumer Bank swoim klientom depozytowym?

Oferta lokat Santander Consumer Banku to propozycja dla osób szukających skutecznych i bezpiecznych sposobów oszczędzania.

Oferta składa się przede wszystkim z lokat terminowych o oprocentowaniu stałym. Naszym klientom proponujemy również:

• lokatę progresywną z oprocentowaniem rosnącym z miesiąca na miesiąc. W przypadku wcześniejszej wypłaty klient otrzymuje odsetki naliczone za każdy pełen miesiąc.

• lokatę z ubezpieczeniem NNW ważnym na całym świecie.

• lokatę rentierska zapewniająca naszym klientom stały dochód. Odsetki są przelewane co 3, 6 lub 12 miesięcy na wskazane przez klienta konto.

Dlaczego warto oszczędzać z Santander Consumer Bankiem?

Przewagą konkurencyjną jest wysokie oprocentowanie dostępne w stałej ofercie. Oznacza to, że zarówno klienci nowi jak i obecni mają dostęp do naszych najatrakcyjniejszych produktów. Za założenie i prowadzenie rachunku lokaty Bank nie pobiera żadnych opłat i prowizji. Klienci mogą wybierać spośród szerokiej gamy terminów od 1 miesiąca do 36 miesięcy. Lokaty dostępne są już od 1000 zł.

Gdzie można nabyć lokaty Santander Consumer Banku?

Nasi klienci mają do wyboru aż trzy kanały dystrybucji. Są to obecnie:

- sieć ponad 200 placówek znajdujących się na terenie całego kraju,

- formularz www na stronie internetowej Banku www.santanderconsumer.pl,

- doradcy z Contact Centre dostępni pod numerem infolinii 0801 601 801 lub 71 358 21 60.

W każdym z tych kanałów klienci mogą założyć wybrane przez siebie lokaty, a pomocą służą kompetentni i profesjonalni doradcy.

Specjalne oferty

Santander Consumer Bank przygotowuje również oferty specjalne. W najbliższym czasie w ramach Światowego Dnia Oszczędzania (31 października), klienci Banku będą mogli skorzystać z okazji i założyć lokatę o bardzo wysokim i atrakcyjnym oprocentowaniu.

Sprawdź ofertę Santander Consumer Banku!

Ekspert Comperia.pl