Kredyt na Toyotę IQ

2009-03-13 00:00:00

Toyota Bank wprowadza do oferty kredyt na zakup nowego modelu Toyoty IQ z 50-proc. wkładem własnym klienta.

Z nowej oferty na zakup Toyoty IQ mogą skorzystać osoby, które są w stanie połowę ceny samochodu sfinansować z własnej kieszeni. Bank wymaga wpłaty 50 proc. ceny samochodu, a więc 29,6 tys. zł. Przez pierwszy rok klienci spłacają miesięcznie 299 zł. Po tym okresie można wybrać jeden z wariantów spłaty reszty kredytu.


 
Kredyt można jednorazowo spłacić, czyli trzeba przeznaczyć na ten cel 26 tys. zł (uwzględniając sumę miesięcznych rat o wartości 3,6 tys. zł). Pozostałą kwotę można też w całości rozłożyć na raty. Szczegółowe warunki spłaty ratalnej będą znane dopiero za rok i dostosowane do aktualnej sytuacji ekonomicznej. Innym wariantem jest spłata po 12 miesiącach 25 proc. ceny samochodu (14,8 tys. zł) i rozłożenie pozostałej kwoty (11,2 tys. zł) na raty. Standardowo w Toyota Banku kredyt można spłacać 24-36 miesięcy. 

Toyota Bank oferuje również możliwość przyjęcia auta z powrotem, jeżeli takie będzie życzenie klienta. Przyjęcie samochodu może nastąpić, o ile samochód nie był wykorzystywany co celów zarobkowych, a jego całkowity przebieg nie przekroczył 18 tys. kilometrów.

Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl